Reiki ve Enerji İnisiyasyonları

Reiki ve Enerji İnisiyasyonları

Reiki Nedir?

Reiki, en kısa tanımıyla, Evrensel yaşam enerjisinin bilinçlice kontrol edilmesini ve yönlendirilmesini sağlayan sistemin adıdır.

Bir anlamıyla da Ellerle şifa verme sanatıdır.

Bu şifayı her şeyin öz yapısı olan enerjiye yönelik olarak zihinsel, duygusal, fiziksel ve

Devamı »
Reiki ve Enerji İnisiyasyonları

Kişiye Özel Reiki Şifa Çalışmaları

21 Gün Programları Değerli dostlarım, elbette ki bizlerin öncelikli amacı sizleri Reiki şifa sistemiyle tanıştırıp onu kendi yaşamınızda istediğiniz her an kullanacak duruma gelmenizi sağlamaktır, yani bu sistemlere inisiye olmanızdır. Fakat biliyoruz ki, her yol, tüm insanlara uygun olacak diye bir kural da yoktur.

Devamı »
Reiki ve Enerji İnisiyasyonları

21 Günlük Arınış ve Yükseliş Reiki Çalışması

Yaşam her gün onlarca insan ve yüzlerce etkiyle karşılaştığımız büyük bir bütün.Elbette ki yaşadığımız her deneyim bizde olumlu sonuçlara yol açmıyor, karışan duygularımız, olumsuz biçimde kodlanan düşüncelerimiz yaşamımızın tüm yönlerinde hem

Devamı »
Reiki ve Enerji İnisiyasyonları

Usui Reiki Eğitim ve İnisiyasyonu

Ruhsal ve Bedensel bir şifa yöntemi olarak en yaygın olarak kullanılan Reiki sistemi Usui Reiki’dir. Usui Reiki içerdiği spiritüel bilgi bütünü ve bozulan maddi veya manevi yapıları şifalandıran bir sistem olarak yaşamınızın her yönünde kullanabileceğiniz harika bir rehberdir. Usui Reiki bir şifa yöntemi olmak gibi çok önemli özelliğinin yanı sıra …

Devamı »
Reiki ve Enerji İnisiyasyonları

Altın Üçgen İnisiyasyonu

Golden Triangle Healing System (Üçüncü Göz Aktivasyonu) Gözlerinizi kapatın ve tüm Evreni oluşturan o birleşik yapıya odaklanın. Enerjinin o muhteşem yapısını bir sanatçının eserini tamamlaması gibi alın, şekillendirin ve hedefe iletin. Bırakın masal tadında yazılan satırları, her şeyin kaynağından belli bir sistemle …

Devamı »
Reiki ve Enerji İnisiyasyonları

Gümüş Mor Alev (Gma) İnisiyasyon Sistemi

Gümüş Mor Alev (GMA) İnisiyasyonlar gurubunda dönüştürücü – arındırıcı etkisiyle harika bir deneyimdir, özellikle olaylarda ve mekanlarda sınırlama yapmadan negatif enerjinin dönüştürülmesi ve arınışı için her bilinçte şartsızca görev yapabilmesi onu inisiasyonlarımız arasında olmaz ise olmaz konumuna getiriyor.

Devamı »
Reiki ve Enerji İnisiyasyonları

Kundalini Reiki Eğitim ve İnisiyasyonu

Dünya’nın her neresinde olursanız olun Kundalini Reiki’ye uzaktan uyumlanabilir, eğitiminizi telefonla veya mail olarak alabilirsiniz, ulaşım kolaylığınız varsa Yalova Merkez ofisimizde bireysel olarak inisiyasyonlarımıza katılabilir veya İstanbul / Bostancı eğitim salonumuzda gurup inisiyasyonlarımıza dahil olabilirsiniz.

Devamı »
Reiki ve Enerji İnisiyasyonları

Sizden Gelenler

Değerli dostlarım; 2003 yılında Reiki ile tanıştığımdan beri yaşamımdaki tüm güzellikleri diğer bilinçlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Bu yolda öğrendiğim en net bilgi, şifa konusunda da, diğer tüm konularda da buluşmamız gereken, birbirimize vesile olmamız gerek herkesle bir şekilde birbirimizi buluyoruz.

Devamı »

21 Günlük Alan ve Konum Şifalandırma Çalışması

Değerli dostlarım, yıllardır yaptığımız sayısız enerji ve şifa çalışmasında görüyoruz ki insanların yaşamlarını sürdürdükleri yerler en az çeverelerinde her zaman görüştükleri insanlar kadar önemlidir.  Eviniz, iş yeriniz gibi zamanınız çoğunu geçiridiğiniz yerlerde geçmişte yaşanan negatif olaylar o alanda bulunan enerjiyi tamamen negatif bir hale getirebilmektedir. Bu negatif durumu daha iyi anlamanız için şöyle bir örnek

Devamı »

Reiki ve Enerji İnisiyasyonları Çalışmaları