Sizden Gelenler

Değerli dostlar, Müselles / Vefk takılarımızla ilgili pek çok yorum ve geri bildirim alıyoruz, bu yorumlar bizi ziyadesiyle memnun ediyor. 

Elbette ki hepsini iletemeyeceğimiz bu yorumlardan bazılarını sizinle paylaşarak kendi hedefinize yönelik bir fikir oluşturmanızı sağlamak istiyoruz.
 
Danışanlarımızın sadece isimlerini, ve aktarılabilecek içerikli yorumlarını izinleri ile paylaşıyoruz, çünkü bizim için tüm çalışmalarımızdaki en önemli kısım reklam uğruna bile olsa sizin bilgilerinizi 3. kişilerden uzak tutmaktır.

Dilerim bu paylaşımımız sizin için güzel bir motivasyon olur ve benim yıllardır kullandığım bu harika nesneleri üzerinizde taşımak için bir adım atarsınız. 
 
Sizin ve sevdiklerinizin hayrına olması dileğiyle. 

Levent Akkaya / Rota Akademi 

Yüzük bir muhteşem, eşim de ben de çok beğendik. Ben kendi adıma parmağımda bana özel bir korunma nesnesi bulundurmayı nazarlık veya muska taşımaktan çok daha yararlı buluyorum, ayrıca çok daha güzel 🙂 Tanıdığım herkese anlatıyorum, yakında size pek çok sipariş gelir benden, bilekliğinizi de merakla bekliyorum. Görüşmek üzere, iyi çalışmalar olsun.

Sevtap / Bursa

Merhaba Levent Bey; Yüzüğüm ve kolyem geldi, çok teşekkür ederim. Görüşünleri harika, henüz iki gündür kullanıyorum ama bu kadar severek takacağım hiç aklıma gelmezdi, diğer takılarıma kolay kolay geri döneceğimi sanmıyorum 🙂 Herhalde psikolojik ama kendimi çok iyi hissediyorum iki gündür, sanki üzerimdeki bu takılar bana enerji veriyor. Henüz etkileri konusunda bir şey söylemek için erken ama kendimi iyi hissetmem yanında herkesin ilgisi de takıların üzerinde, daha bir kişi bile görüp de sormamazlık etmedi. Tekrar çok teşekkür ederim, sayenizde severek, destek aldığıma inandığım bir şeyler kullanıyorum, bu bile bu sıkıntılı dönemde bana daha iyi hissettiriyor. Gelişmeler hakkında haberdar edeceğim inşallah. İyi günler, sevgiler.

Nazan / İstanbul

Teşekkür ederim oldukça özenle hazırlanmış çok başarılı bir çalışma, ilk defa bu kadar güven veren bir takı ediniyorum, hem görünüş, hem de verdiği his açısından çok beğendim. Severek kullanacağıma şüphem yok.

Sezen / Adana

Hiç bir şeyi beğenmeyen eşim bile kolyesini gördüğü an harika dedi 🙂 ilk defa ona hediye aldığımda bunu duydum :))) Ben esmaları zikrediyorum, o kolyesini takıyor ve kendi esmalarını zikrediyor, gerçekten evimizin havası değişti, size çok teşekkür ederim. Oğlum ve kendim için de ulaşacağım size, bu huzurumuz devam etsin istiyorum. Bereketli günler, iyi çalışmalar.

Burcu / İstanbul

Levent Bey gelişmelerden haberdar etmemi istemiştiniz, bu gün artık yazmadan edemedim. Başarı için çalışma yapmıştık, inanın kolyemi taktığım ve esmalarımı çektiğim bu süre boyunca iş yerimde en çok satışı ben yapıyorum, hatta kolyemi takmasam da bu böyle oluyor, neden bilmiyorum sanki üzerime şanslı olduğuma dair bir his geldi :)) Umarım bu his hiç geçmez 🙂 En yakın zamanda yüzük için de sizi arayacağım, daha çok kazanmaya başladıkça tüm gözler üzerime döndü, negatif etkilere karşı çalışmadan bahsetmiştiniz onu da yüzük olarak isteyeceğim. Erkek arkadaşıma da aynı yüzükten istiyorum, o da yeni iş yeri açtı bereket konusunda desteğe ihtiyacı var. Hem aynı yüzüğü kullanmış oluruz :)) İyi günler, iyi çalışmalar dilerim.

Hülya / Ankara

Tamamen bana özel bir takı ararken çıktınız karşıma, gerçi böyle bir şey düşünmemiştim, vefk, müselles, esma falan diye okuyunca bir an korktum aslında, böyle büyülü bir şeyler geldi aklıma 🙂 İyi ki sizden bilgi almışım, 3 ay oldu çalışmamızı yapalı ama ilk günden beri sanki üzerimden bir yük kalktığını hissediyorum, özellikle bana yolladığınız esmaları zikrettiğim her gün içimden sanki enerji akıyor dışarıya. Eskiden iş yerimde ve dışarıda sürekli nazara geldiğime inanırdım, şimdi sanki kolyem bedenimi görmediğim bir şekilde sarmış, beni koruyor gibi hissediyorum. Bu hissettiğim belki inandığımdan kaynaklanıyor ama nedeni ne olursa olsun artık nazardan korkmuyorum ve eskisinden daha güçlü hissediyorum. Çok teşekkür ederim, gelişmeleri yazacağım. Sevgiler, saygılar

Yeşim / İzmir

Merhaba Levent bey, nasılsınız ? Artık yüzüğümü takmadan dışarıya çıktığımda kendimi eksik hissediyorum, sanki bir parçam evde kalmış gibi 🙂 Görsel olarak çok güzel olmuş emeğinize sağlık, kolye takmayı sevmem ama takım olması için galiba onu da alacağım.

Tamer / Adana

Levent bey galiba biz aile olarak sizin kolyeleri ve yüzükleri bitireceğiz, ben saymayı bıraktım artık 🙂 İşin ilginci hepimizde aynı yüzükleri, kolyeleri görünce insanlar bizi çete falan sanmaya başlayacak diye korkuyorum :))) Ama gerçekten hem iş yerimizde, hem evimizde harika bir etki hissediyoruz, sanki artık daha uyumlu, daha rahatız. Size çok teşekkür ederim, en kısa zamanda Reiki konusunda da desteğinizi isteyeceğiz, artık sizi kolay kolay bırakmayız 🙂 Bereketli işler olsun, selamlar, sevgiler.

İpek / İstanbul

Hayatında yüzük takmamış, yüzükten, takıdan nefret eden babam bile yüzüğümü görünce bana da yaptıralım dedi ya pes dedim o an, yakında kolyeme de göz koyabilir, bu iş bana pahalıya patlayacak gibi 🙂

Nurhan / Ankara

Levent Bey, bu yüzük nasıl bir bağımlılık yaptı bana anlatamam, geçen gün evde unutmuşum bütün gün iş yerinde diken üstündeydim, hatta öğle arasında eve gidip almayı düşündüm, akşamı zor ettim 🙂 Gece yattığımda bile çıkartmak istemiyorum. İnanın kendime daha çok güven duyuyorum artık, belki de psikolojik bir durum ama her ne olursa olsun yüzüğümden çok memnunum, kolyesi küpesi bilekliği diğer yönlerde ne varsa almak istiyorum, beni haberdar edin lütfen yeni parçalarda 🙂 Sevgi ve saygıyla, görüşmek üzere 🙂

Handan / Mersin

Levent bey harika bir yüzük olmuş gerçekten çok beğendim, elinize emeğinize sağlık. Hani insan ilk görüşte bir şeyden hoşlanır ya şu anda bendeki durum bu, umarım bereket konusunda da bana uğurlu gelir. Antalyaya geldiğinizde haber verin lütfen. Kolay gelsin, bol kazançlar.

Zeynep / Antalya

Merhaba Levent Bey, Esma Çalışmamı dün bitirdim, ve kolyemi de takıyorum, konuştuğumuz gibi şimdi artık kolyemle beraber gönderdiğinizi esmalara başlayacağım. Elimin bereketi arttı çalışmamı yapmaya ve kolyemi takmaya başladığımdan beri. Ayrıca enerjimin de yükseldiğini hissediyorum, daha rahat ve cesurca hareket ediyorum, inşallah böyle devam eder. En kısa zamanda gelişmeleri tekrar yazacağım. Hayırlı günler, iyi çalışmalar.

Yelda / İzmit

Enerji çalışmalarıyla uğraşan biri olarak gönderdiğinizi yüzüğü taktığımdan beri çevremde bir çekim alanı hissediyorum, uzun zamandır görüşmediğim insanlar tarafından aranmaya başladım ve gittiğim her yerde işlerimin çok daha rahat yapıldığını görüyorum. Kısaca sanki çevremde sevgiyle ilgili bir alan oluştu ve bu alan herkese yansıyor. Ayrıca ben de kendi içimde çok daha huzurlu ve sakinim, bunu iş yerimde bile farkettiler, o heyecanlı yapım kayboldu. Ayrıca eskiden enerji çalışmaları yaparken üzerimdeki metalleri çıkarırdım, şimdi yüzüğümle enerji akışımın çok daha iyi olduğunu farkediyor ve her çalışmamda parmağımda olmasına özen gösteriyorum. Levent bey çift taraflı kolye olarak bereket ve şans konusunda bir çalışma istiyorum, tekrar size bilgilerimi iletmem gerekir mi ? Cevabınızı bekliyorum, iyi günler, kolaylıklar olsun.

Nazan / Ankara

Levent bey teşekkür ederim, kolye elime ulaştı ve çok hoşuma gitti. Günlük esmalarımı da uygulamaya başladım, kendimi çok daha iyi hissediyorum. Şu yoğunluğum bittiğinde inşallah anahtar çalışmanıza da katılacağım. Sevgiler.

Esra / Mersin

Sürekli nazara geldiğini, yıldızının düşük olduğunu söyleyen annem için bu harika bir hediye oldu, teşekkür ederim. En yakın zamanda ben de kendim için isteyeceğim 🙂 Görüşmek üzere, iyi çalışmalar.

Sevda / Antalya

Esma çalışması ve kolyem sayesinde kendimi çok daha iyi hissediyorum, size yürekten teşekkür ederim, inanın kafamı yataktan kaldıramıyordum üzerimdeki halsizlikten. Allah kimseyi böyle bir duruma düşürmesin, insan kendini yaşamdan soğumuş hissediyor. Neyse ki sizinle karşılaştım, şimdi yaşam enerjimin tamamlandığını hissediyorum. Şükranlarımla, bereketli çalışmalar olsun, görüşmek üzere.

Selime / Ankara

Selamlar levent bey, bana çift taraflı kolye yapmıştınız hatırlarsanız, galiba 3 ay falan oldu kullanmaya başlayalı, bereket ve negatif etkiler için yaptırmıştım, size çok teşekkür ederim sanki üzerimden büyük bir yük kalktı, kendimi daha hafiflemiş ve güvende hissediyorum, galiba buna bağlı olarak cesaretim de arttı, artık satışlarım çok daha iyi, hatta işimde bazı yenilikler yapmaya bile karar verdim, sanki gereken para bana bir yerden gelecek gibi hissediyorum, eskiden olsa bin türlü endişe kaplardı içimi, galiba bolluk ve bereket önce düşünce olarak geliyor insana 🙂 Gelişmeleri yazacağım, inşallah bunları yoluna koyarsam aşk için yüzük yaptırmak istiyorum, takımım eksik kalmasın :)))

Seda / İzmir

Merhaba Levent bey, erkek arkadaşım ve kendim için sizden bir kolye ve yüzük almıştım, ikimiz de çok güzel gelişmeler yaşadık istediğimiz yönlerde teşekkür ederim. Ben ablamın da bilgilerini iletiyorum, onun için de bir çift taraflı kolye isteyeceğim bereket ve negatif etkiler için. Kendi işini yapıyor 2 senedir ama bir türlü istediği gibi gitmiyor işleri, benim anlattıklarımdan sonra o da kendi için hazırlatmamızı istedi.

Evrim / Muğla

Bereket konusunda hissedilir derecede farklar yaşıyorum taktığımdan beri, bu konuda çok başarılı olduğunu söyleyebilirim. Sıra aşk konusunda sanırım, keşke baştan sizi dinleyip çift taraflı bir kolye yaptırsaydım. ekstra bir bilgi vermem gerekecek mi aşk konusunda hazırlayacağınız kolye için ve bunu nasıl yapacağız ben kolyemi size geri mi göndermeliyim diğerini eklemek için, aydınlatırsanız sevinirim. Haberinizi bekliyorum. Sevgiyle

Şule / Ankara

Levent bey selamlar, şans için kolye yapmıştınız bana iki ay kadar önce, işe girmek için istemiştim kolyeyi, şükür ki geçen ay iş buldum, şimdi çok daha rahatım. Teşekkür ederim desteğiniz için. Diğer yönleri yaptırmadığım için pişmanım şimdi ama o zaman o kadar gücüm yetmişti, diğer yönleri de tamamlamak istiyorum, nasıl yapabiliriz acaba, size kolyemi geri mi göndermeliyim eklemeniz için ?? bilgilerim hala duruyor mu sizde ?? Yönlendirirseniz sevinirim. İyi çalışmalar.

Nermin / Bursa

Bileklik harika olmuş levent bey, geldiği gibi taktım, yüzükle beraber çok güzel oldu, teşekkür ederim. Bir de kolye lazım şimdi bunlara :)) En kısa zamanda inşallah. Saygı ve sevgilerimle.

Arzu / Antalya

Öyle takıya falan çok fazla harcama yapmayı sevmem ama şimdi sizin de söylediğinizi gibi bunu sadece takı olmadığını anlıyorum. Ben kendime yatırım yapmışım ve bu düşünce beni çok mutlu ediyor. Kendi esmalarımı çektikçe sanki içimde bir boşluk doluyor. İyi ki sizi tanımışım, Allah razı olsun, çok teşekkür ederim her şey için. İnşallah en yakın zamanda yüz yüze tanışmak da kısmet olur, sizden daha çok konuda fayda görmek isterim. Saygılarımla

Fatma / Bursa

Öyle takıya falan çok fazla harcama yapmayı sevmem ama şimdi sizin de söylediğinizi gibi bunu sadece takı olmadığını anlıyorum. Ben kendime yatırım yapmışım ve bu düşünce beni çok mutlu ediyor. Kendi esmalarımı çektikçe sanki içimde bir boşluk doluyor. İyi ki sizi tanımışım, Allah razı olsun, çok teşekkür ederim her şey için. İnşallah en yakın zamanda yüz yüze tanışmak da kısmet olur, sizden daha çok konuda fayda görmek isterim. Saygılarımla

Fatma / Bursa

Bileklik harika gözüküyor Levent bey, inşallah bana yüzüğüm kadar güzel şeyler yaşatır :)) Gönderinizi bekliyorum, biraz sabırsızım kusura bakmayın.

Hatice / Uşak

Yüzüğüm geldiğinden beri hiç parmağımdan çıkartmadım hem çok güzel hem de gerçekten artık daha şanslı olduğumu hissediyorum, en azından beş kere iş teklifi aldım taktığımdan bu yana. tamam ben başarılı biriyim ama bu kadarını da beklemiyordum, acaba karar vermek için de bir yüzük var mı levent bey 🙂

Sevda / İzmir

Hep merak ederdim acaba bu kolayca para kazananlar bunu nasıl başarıyor, ben neden bu kadar zorlanıyorum diye. sürekli ucu ucuna yetiştiriyordum her şeyi. öyle bir zamanda aramıştım sizi, şükürler olsun hem anahtar çalışması hem müselles yüzüğü çok iyi geldi bana, işlerim açıldı, en önmelisi de artık cebimde az bir para olsa da yarından hiç korkmuyorum, kendimi sanki çok zenginmiş, çok param varmış gibi hissediyorum, o tedirginlik üzerimden kalktı gitti. Allah razı olsun ben bunları ilettiğinizi için, anahtar çalışmamı tekrar yapıyorum, esmalar bağımlılık yaptı bende 🙂 Kısmetse tam anlamıyla hazır hissedince bir de kolye isteyeceğim sizden aşk için, her şey için sonsuz teşekkürler. Bereketli günler.

Aynur / Antalya

Levent bey merhaba, kolyemi kullanamaya başladığımdan beri sanki tüm gözler benim üzerimde, rahatsız olmuyorum ama sürekli dikkat çekmek beni biraz tedirgin etti, bana bu tedirginliğin geçmesi, kendime güvenmem için esma önerebilirmisiniz her gün okuduklarım dışında. İyi günler, iyi çalışmalar.

Sebahat / İzmir

Hocam merhaba 🙂 başıma çok güzel bir tesadüf geldi geçen gün, kulaklarınızı bolca çınlattık, hissetmişsinizdir inşallah 🙂 kafe de arkadaşımla otururken yan masada bir kızın yüzüğü dikkatimi çekti, bir baktım benim yüzüğümden, seslendim ve kendi yüzüğünü gösterdim 🙂 nereden aldığını sordum, sizi söyledi, başaka yerde de yok zaten sizin takılarınız sanırım. İkimiz de bereket için yaptırmışız, çok memnun olduğunu söyledi, ben de anlattım biraz kendi durumlarımı ve sonuçlarımı, baya konuştuk. İstanbula geldiğinizde reiki eğitiminize de geleceğiz beraber beni haberdar edin lütfen. Sevgilerimle, güzel günler 🙂

Aslı / İstanbul

Öncelikle teşekkür ederim kolyem de yüzüğüm de çok güzel olmuş, güzellikten öte gördüğüm ilk anda içim ısındı, sevdim takılarımı. İki aydır hayatımda çok güzel gelişmeler yaşıyorum, hem maddi anlamda, hem duygusal olarak kendimi çok daha şanslı hissediyorum, kendime bu kadar güvendiğim bir zaman yaşamadım diyebilirim. Tam takılarımın bana ulaştığı zamanda bu ruh halinin başlaması bana bunun tesadüften daha fazlasını taşıdığını anlatıyor. Her şey için çok teşekkür ederim, bilekliğinizi de gördüm onuda çok beğendim yapmadığımız yönü de onunla tamamlamak için size ulaşacağım. Saygılarımla, iyi geceler.

Meral / Bolu

İlginiz için çok teşekkürler, gerçekten harika bir kolye ve bileklik, kızlarım ve ben küçük bir törenle taktık ve o günden beri çok daha iyi hissediyoruz 🙂 Burada size yönlendireceğim çok insan var herkes çok beğendi takılarımızı, sevgilerimizi gönderiyoruz. İyi çalışmalar dilerim, tekrar görüşmek üzere 🙂

Nalan / İstanbul

Bizi Yorumlayın

Fikirleriniz bizim için değerlidir. Yorumunuzu diğer üyelerle paylaşmak için lütfen formu doldurunuz.

İletişime Geçin

İletişim Kanallarımız

Sosyal Medya Bağlantılarımız

Bültenimize Abone Olun

Bültenimize abone olarak, haftalık yazılarımızı mail yoluyla takip edebilirsiniz.