Sizden Gelenler

Değerli dostlarım; 2006 yılında Reiki ile tanıştığımdan beri yaşamımdaki tüm güzellikleri diğer bilinçlerle paylaşmaya çalışıyorum. 

Bu yolda öğrendiğim en net bilgi, şifa konusunda da, diğer tüm konularda da buluşmamız gereken, birbirimize vesile olmamız gereken herkesle bir şekilde birbirimizi buluyoruz. 

Şimdiye dek yurt içinde ve yurt dışında buluştuğumuz binlerce danışanımızı bizler için her zaman paylaşımda bulunduğumuz yol arkadaşlarımız olarak gördük, çünkü biliyoruz ki Reiki de öğretmen ve öğrenci ilişkisi bir ticari metadan çok öte bir birlikteliktir.

Bizim için en önemli kısım tüm çalışmalarımızda gereken bilgileri eksiksiz vermek ve danışanımızın bu yola kafası rahat, tam bir güven içinde çıkmasını sağlamaktır, ayrıca yolda karşılaşacağı her tereddüt için elimizden geldiğince karşılıksızca yardımcı olmak bu işi ahlaklıca yapmakla eşdeğerdir. 

Aşağıda sadece Reiki konusunda uyguladığımız yollarla ilgili fikir sahibi olmamız için, danışanlarımızdan gelen yorumların çok az bir bölümünü özel bilgilerini ve soyadlarını eleyerek yayınlamak istedik, çünkü danışanlarımızın kimlik gizliliği bizim için her zaman en önemli ilkedir, reklam amacıyla paylaşılamaz, bu yayın sizlere Reikinin gerçekten ne hissettirdiğini, hangi alanlarda kullanılabildiğini anlatmak yolunda katkı sağlayacaktır. 

Çalışmalarımız hakkında aklınıza takılan tüm sorular ve istekler için bize iletişim yollarımızdan ulaşabilirsiniz. 

Bu güzel yolda buluşmamız kısmet olacak herkese şimdiden selam olsun. 

Sevgiyle. 

Levent AKKAYA / Reiki Master Teacher

Kendime güvenimde ve çevreme katkıda bulunmamda mucizeler gerçekleştiren bu yola sizinle çıktığım için çok mutluyum. Aklımdaki tüm sorulara cevap bulabiliyorum, bunun ötesinde ne zaman size ihtiyacım olsa yarım ediyorsunuz. Allah razı olsun, iyi ki sizi tanımışım, sayenizde hayata bakışım değişti. Her zaman birlikte olmak dileğiyle.

AYSUN A.

Reikiyle tanıştıktan sonra yaşamımda her şey çok farklı ilerlemeye başladı, artık insanlara da, sahip olduklarıma da, verdiklerime de, kendime de daha olumlu bakıyorum. Aklımı sürekli karıştıran endişelerden, sürekli kötü düşünmekten kurtuldum sayılır. Yataktan kalkışlarım bile değişti, sanki içimde bir pil vardı ve boşalmıştı, onu doldurmama ve hayata tutunmama yardımcı oldunuz. Bunun için ne kadar teşekkür etsem azdır. Kesinlikle 2. Seviye için bir araya geleceğiz kısmetse. Sevgilerimi sunuyorum.

SİNEM D.

Hocam sizden kundalini reiki alalı 6 aydan fazla oldu, enerji akışını her çalışmamda hissediyorum, fakat sanki çalışma yapmadığımda da bir akış var, ellerim zaman karıncalanıyor ve sanki ayaklarımdan bir titreşim yükseliyor. Beni rahatsız etmiyor bu durum ama acaba atladığım bir şey mi var ? Genel olarak kendimi çok iyi hissediyorum, herhangi bir sorun yok, özellikle kök çakra çalışmalarım beni hayata bağladı, güçlendiğimi ve sağlamlaştığımı hissediyorum, kendime güvenim yerine geldi. Beni yazdığım konuda da aydınlatırsanız sevinirim.

ARDA D.

Hocam çalışmalarımda esmaları sürekli kullanıyorum, fakat bazen hangi esmayı kullanacağımı hatırlayamıyorum, anlamına bakmak zorunda kalıyorum, bu benim çalışmalarımı kesintiye uğratır mı ? Bu konuda endişe duyuyorum çünkü gerçekten normalde uyguladığım reiki seansıyla esmalarla beraber uyguladığım seans arasında çok fark var, bunu ben de uyguladığım insanlar da bariz bir şekilde hissediyoruz. Bana bu konuda yardımcı olursanız mutlu olurum 🙏🏻 Sevgi ve ışıkla.

AZİME K..

Hocam çalışmalarımda esmaları sürekli kullanıyorum, fakat bazen hangi esmayı kullanacağımı hatırlayamıyorum, anlamına bakmak zorunda kalıyorum, bu benim çalışmalarımı kesintiye uğratır mı ? Bu konuda endişe duyuyorum çünkü gerçekten normalde uyguladığım reiki seansıyla esmalarla beraber uyguladığım seans arasında çok fark var, bunu ben de uyguladığım insanlar da bariz bir şekilde hissediyoruz. Bana bu konuda yardımcı olursanız mutlu olurum 🙏🏻 Sevgi ve ışıkla.

AYSUN S.

Hocam artık master seviye için hazır olduğumu hissediyorum, zaman ne çabuk aktı, bir sene geçmiş aradan, fakat reikiyi hiç bırakmadım, özellikle sembolleri kullanarak yaptığım çalışmalardan çok keyif alıyorum, yine de artık içimdeki ses başkalarını da bu yola davet etmelisin diyor, bu yolda yaşadığım tüm güzel deneyimleri gördükçe bunları paylaşmak istiyorum. Üçüncü seviye için lütfen bana bir zaman verin, bu aralar türkiye de olmam zor bu yüzden uzaktan yapmayı istiyorum uyumlamayı, zaman konusunu size bırakıyorum. Haberinizi bekliyorum.

ŞEVVAL K.

Bundan daha iyi nasıl olunur bilemiyorum, sanki hayatıma bir düzen geldi, bazıları gitti, yerine yenileri geldi, o zaman anladım ki zaten gidenler bir yükmüş, siz çok teşekkür ederim hem esmalar hem de reiki için, bu yollar olmasaydı, bana güç vermeseydi şimdi ne durumda olurdum düşünmek bile istemiyorum.

FİGEN Z.

Hocam çok mutluyum ilk reiki uyumlamamı yaptım, artık benim de bir öğrencim var 🙂 Gerçekten harika bir hismiş, benim size sorduğum gibi onlar da bana sorular soruyor, bildiğim her şeyi anlatıyorum, sanki biraz da fazla anlatıyorum 🙂 Sevgilerimi gönderiyorum, en kısa zamanda görüşmek dileğiyle 🙂

NAZLI İ.

Hocam Kundalini Reiki gerçekten çok güçlü. Bir enerjiymiş, şifa çalışırken bile bildiğiniz kollarım titriyor, ellerim ısınıyor, hatta dün şifa verdiğim bir danışanım elleriniz ne kadar sıcak ateş gibi oldu dedi, anladım ki o sıcaklığı sadece ben hissetmiyorum. Altın üçgen için sizi kesinlikle arayacağım, algılarımın ve enerjimin daha da yükselmesini istiyorum, niyetim sizin gibi bu yolda ilerlemek ve birçok kişiyi bu yolla buluşturmak. Desteğiniz için çok teşekkür ederim.

YAVUZ A.

Hocam Gümüş Mor Alev aldığımdan beri her fırsatta uyguluyorum. Artık gözlerimi kapatıp enerjiyi başlattığımda hayalimde mor bir alev topu beliriyor, ışık küresi gibi bir şey, gözlerimin önünden uzağa doğru ilerliyor, sanki hedeflediğim yere gidiyor. Gerçekten ilk defa bir şey yaptığımı hissediyorum. Size çok teşekkür ederim.

SEMRA G.

Merhabalar Levent Bey, dün akşam çok keyifli bir inisiyasyon oldu, tekrar çoook teşekkür ederim. Yaklaşık 1 hafta 10 gündür negatif etkileri bariz hissediyorum, fakat sizi sıkmamak için yardım talep etmedim. Bir günlük çalışmamız bile inanın o kadar fark ediyor ki, işimden tutun gece uykularıma kadar etkisini hemen hissediyorum.

ELİF M.

Levent Hocam 21 gün bu gün sonlanıyor, size bu süreç için çok teşekkür ederim, kendim için parmağımı kıpırdatamadığım bu zamanda verdiğiniz desteğe minnettarım, artık daha hafiflemiş hissediyorum, daha rahat hareket ediyorum, daha iyi düşünüyor ve düşündüklerimi uyguluyorum, bu sayede bu zorlu zamanları geçeceğime dair güven duyuyorum. Garip ama sanki bir negatif yağmur vardı her zaman üzerime yağan, şimdi o kesildi ve güneş açtı. Biraz da kendime geleyim kesinlikle reiki uyumlaması için size ulaşacağım, bana uzaktan bile bu kadar faydalı olabilen bir şeyi ben de her zaman kendim ve başkaları için kullanmak isterim. Tekrar görüşene kadar sevgiyle kalın.

İREM I.

Hocam altın üçgen benim için bir milat oldu diyebilirim, 3 ay süresince biraz zorlandım imajlar konusunda ama şimdi çok daha iyi canlandırıyorum, sanki bütün duyularım çok daha iyi çalışıyor, rüyalarım, aniden gelen düşünceler hepsi gerçek olamaya başladı. Reikiyle çalışırken hissettiğim enerji akışını tarif etmeme imkan yok, iyi ki beni bu yönde ilerlemem Iin desteklediniz, her ne kadar karamsar olsam da yaşadıkça ve öğrendikçe kendime güvenim arttı, inşallah bu yolda çok daha güçlü olacağım yardımınızla, lütfen desteğinizi kesmeyin, her zaman iletişimde kalalım. Dualarım ve güzel enerjilerim her zaman sizinle, Allah güç kuvvet versin, hep yanımızda olun.

DUYGU S.

Hocam usui 1 de çok sıkıldım ve sizi de bunalttım biraz ama şimdi sabırsızlığımdan utanıyorum, 2. Seviye gerçekten çok zevkli, bütün gün her fırsatta sembolleri kullanıyorum, bütün tanıdıklarıma sizin de söylediğiniz gibi uzak yakın farketmez sürekli destek olamaya çalışıyorum. Hayat ve insanlara bakış açım değişti, artık yıkmaktan çok yapmaya odaklıyım, bendeki değişikliğin herkes farkında, sakinleştirici mi alıyorsun diye soruyorlar 🙂 Sonsuz teşekkürler inşallah 3. Seviyede görüşeceğiz zamanı geldiğinde, başarılar diliyorum yaptığınız her işte, siz bilmeseniz de size hep güzel eneriler gönderiyorum, siz de beni tutmayın çalışmalarınızda 🙂

ESRA Y.

Hocam her zaman yanımızda olduğunuz için teşekkür ederiz, kardeşim ve ben bu işlerle hiç ilgisi olmayan bir şehirde Reiki yi anlatmaya çalışıyoruz, kendimizin de burada ulaşacağı bir kaynak yok, iyiki yola sizinle çıkmışız, hep uzaktan birilerine ulaşmaya çalıştık ama çektiğimiz sıkıntıları anlatmak çok zor, sizi doğru bir kaynak olarak herkese tavsiye ediyoruz, hakkınızı helal edin, Alllah’a emanet olun.

GÜLAY P.

Selamün aleyküm hocam, usui reiki sembolleri artık ezberledim, kitapçıkta aktardığınız kullanımları haftalara bölerek uygulamaya çalışıyorum, üçüncü seviye için acele etmiyorum ama içimde de bir istek var bir an önce geçmek için. Enerjim her çalışmada daha çok artıyor hissediyorum, artık başkalarını da uyumlama isteğim oldu içimde, hatta bu konuda birkaç istek geldi sizin de söylediğiniz gibi, zamanın geldiğini anlarsınız demiştiniz, lütfen uygun olduğunuz bir zamanda konuşalım 3. Seviyeyi artık alayım siz de uygun görürseniz. Saygılarımla.

ERSEN U.

Hocam kendimi bulmamda ve içimdeki şifa gücünü keşfetmemde çok büyük katkınız oldu Allah razı olsun, insan hiç ummadığı yerden yardım alabiliyormuş buna artık yürekten inanıyorum. Sizinle ilk konuştuğumuzdaki o bitik halimden eser kalmadı diyebilirim, ben doğru ve olumlu düşünmeye başladıkça reikiyi kullandıkça her şey bir bir çözülmeye başladı, önce işimi değiştirdim, sonra yıllardır beni yoran bir birliktelik kendiliğinden bitti, hiç aklımda yokken kendimi işe vermişken karşıma yeni biri çıktı, kendimi sanki yeniden doğmuş gibi hissediyorum, her geçen gün reiki çalıştıkça ve başkalarına verdikçe içimdeki düğümler çözülüyor gibi hissediyorum, keşke yakınlarda olsanız da sizinle yüzyüze de görüşebilsek, uzaktan bana bu kadar faydanız oldu yakından neler olurdu düşünemiyorum, her zaman dualarımda olacaksınız. Saygılar ve sevgiler.

DİLEK H.

Levent Hocam 21 gün alan konum çalışmanızdan sonra yeni iş yerimiz gerçekten hafifledi, burada ne yaşadı bilmiyorum ama inanın o zaman da anlattığım gibi dükkana girer girmez öyle ağırlık biniyordu ki üstümüze anlatamam, bir aydır bunu yaşamıyoruz çok şükür ama ortağımla sanki o zamandan kaynaklanan bir sorun var, o ağır geçirdiğimiz gülerde birkaç defa tartıştık, şimdi iş yerimizde rahat olsak da aramızdaki o enerji bir türlü ilk güne dönmüyor. Onu da alıp size gelmek istiyorum ama henüz iş yerinde yemize bırakacağımız biri yok, bu yüzden aklıma yine bu 21 günlük yaptığınız arınış çalışması geldi, ikimiz ayrı ayrı katılmalıyız sanırım, bana bu konuda bilgi verirseniz sevinirim, artık bulundumuz yerin arınması gibi kendimizin de arınmasını istiyorum, müşterilerimiz artmaya başladı, her şey güzel giderken aramızda bir sorun çıkmasın. Sizden haber bekliyorum, sevgilerimle.

EBRU Ö.

Levent bey merhaba, 21 gün çalışmamız bu gün sona eriyor, desteğiniz için teşekkür ederim, benim için çok güzel bir süreçti, özellikle gönderdiniz Esmaları zikrettiğim her gün kendimi çok daha rahat ve huzurlu hissettim, bunun için esmalarla anahtar çalışmanıza da katılmak istiyorum, inanıyorum ki onlar da bana güzel açılımlar getirecektir, çünkü şu 21 günde farkettim ki yaşamımda beni yoran pek çok kişi ve olay var ve bunlar her gün tekrarlanıyor, bunları yaşamımdan çıkartmak için o güce ihtiyacım var. Detayları konuşmak ve size durumu anlatmak için ulaşacağım. Görüşmek üzere. İyi çalışmalar.

SEDAT Y.

Hocam yaşamımda hiç bir zaman maddeyle barışamadım, bunu hep kendi talihsizliğim olarak gördüm, parayı hep çok zor kazandım ve hiç bir zaman yeterli olmadı, hep ucu ucuna, borçla yaşadım. Bu ay yaklaşık bir yıl olacak sizden reiki alalı, defalarca konuştuk belki ama özellike yazmak istedim, beliki yayınlarsınız da yaşadıklarım inanlara bir fayda olur. Reikiyle çalışmaya başladığımda özellikle 2. Aydan sonra çok güzel açılımlar yaşadım, fakat hala maddi akış istediğim gibi değildi, kendimi çok enerjik ve pozitif hissediyordum ama bu duygular ve düşünceler bir türlü maddeye dönmüyordu, o sırada kitapçıkta olan hiç yapmadığım ve açıkçası inanmadığım karmik bağları şifalandırma çalışmasına takıldı aklım, düşündüğümde gerçekten hemen hemen tüm ailem, hatta sülalem para konusuna her zaman zayıftı, herkes ancak yaşıyordu. İşte benim dönüm noktam bu oldu, reikiyle beraber ben ailemle olan enerji bağımı fark ettim ve onu şifalandırmaya, oradan gelen bağları kesmeye başladım, her gün çalıştım yaklaşık bir ay boyunca, ben çalıştıkça sanki üzerimden yük kalktı, o kafamın içindeki yetersizlik, yoksunluk fikri kalkamaya başladı. Okuyan arkadaşlara tavsiyem parayla, maddeyle ilgili konulardaki sorunları düşünülen önce ailelerine bir baksınlar, eğer orada da aynı sorunlar varsa öncelikle onlarla olan enerji bağlarını şifalandırsın ve koparsınlar. Kısmetse sizden reiki master seviyesini alıp uyumlama yapmaya başlayınca kendi yaşadığım bu deneyimi kesinlikle kullanacağım. Bana bunu görmemde ve temizlememde yardım ettiğiniz çok teşekkür ederim. Dilerim sizinle karşılaşan herkes benim kadar güzel şeyler yaşar. Selam ve sevgilerimi iletiyorum, iyi çalışmalar.

MURAT D.

Levent hocam selamlar, uzun zamandır görüşemedik, bu akşam güzel bir çalışmadan sonra size yazmak istedim. Harika bir reiki Şia çalışması yaptık, sizden aldığım her şeyi kullandım, öncelikle Usui reiki ile başladım, sonra enerjiyi arttırmak için kundalini reiki kullandım, negatif etkileden arınmak için de gümüş mor alev. İnisiyasyonlarım harika gidiyor, yavaş yavaş insanlar beni tanımaya başladı, galiba bu yakında sadece reiki master olarak çalışmaya başlayacağım 🙂 Sizin de söylediğiniz gibi insanlar enerjimi çok güzel buluyor, bir defa gelen kesinlikle yakınlarını da getiriyor. Size ne kadar teşekkür etsem azdır, beni bu yolda ilerleten sizin sabrınız oldu, burada her zaman size güzel enerjiler gönderen biri olduğunu bilin, en kısa zamanda tekrar görüşmek üzere 🙂 SİBEL B. Hocam kundalini gerçekten süper bi enerjiymiş, siz anlattığınızda ilk başta pek umudum yoktu, çünkü usuiyi ancak 2. Seviyeden sonra hissetmeye başlamıştım ama kundalini daha ilk seviyede sarstı beni. Önce ayaklarımdan bir karıncalanma çıktı yukarıya doğru, ellerim uyuştu, sıcak bastı ve terlemeye başladım. Tüm bunlar normalde olsa korkudan ölürdüm heralde ama hiç öyle olmadı, içimi bir güç ve güven sardı sanki, hiç bitmesin istedim. İkinci seviyede kök çakra da uyanış oluyor diyor kitapçıkta, galiba bende ilk seviyede oldu 🙂 Sabırsızlıkla bekliyorum 3 gün sonrayı, Allah’a emanet, çok teşekkürler tekrar.

SİBEL B.

Hocam kundalini gerçekten süper bi enerjiymiş, siz anlattığınızda ilk başta pek umudum yoktu, çünkü usuiyi ancak 2. Seviyeden sonra hissetmeye başlamıştım ama kundalini daha ilk seviyede sarstı beni. Önce ayaklarımdan bir karıncalanma çıktı yukarıya doğru, ellerim uyuştu, sıcak bastı ve terlemeye başladım. Tüm bunlar normalde olsa korkudan ölürdüm heralde ama hiç öyle olmadı, içimi bir güç ve güven sardı sanki, hiç bitmesin istedim. İkinci seviyede kök çakra da uyanış oluyor diyor kitapçıkta, galiba bende ilk seviyede oldu 🙂 Sabırsızlıkla bekliyorum 3 gün sonrayı, Allah’a emanet, çok teşekkürler tekrar.

FATİH D.

Hocam usui sembolleri gerçekten çok zevkli, 3. sembolü hala tam öğrenmesem de bakarak kullanıyorum bir şekile 🙂 Kitapçık tüm gün elimde sayılır, bütün çalışmaları bir anda yapmak istiyorum 🙂 Desteğiniz için çok teşekkürler, hayatıma yeni ve çok güzel bir bakış kattınız, her geçen güntüm yönlerde rahatlıyorum sanki, iyi ki 21 gün şifasından sonra bu yolda devam etmişim, keşke sizinle daha önce karşılaşsaydık ama kısmet bu zamanaymış demek. İnşallah ben de sizin gibi bir reiki master olurum, şu 3. Sembolü öğrenebilirsem tabi :)) Sevgilerimle, Allah yolunuzda kolaylık versin 🙂

ASUMAN Y.

Hocam selamlar, sizden Kundalini Reiki booster istiyorum, sonra da üçüncü göz çalışması 🙂 Kundalini reiki çok güçlü bir enerji ama ben daha a yükseltmek istiyorum enerjimi, insanlar ellerimdeki sıcaklığı hissettiğinde çok büyük keyif alıyorum uygulama yapmaktan, enerjim daha da artarsa daha çok kişiye yardım edeceğimi düşünüyorum. Uygun zaman için bana yazın lütfen, haberinizi bekliyorum. Görüşmek üzere, sevgiler.

SONGÜL D.

Levent hocam merhaba, üçüncü göz çalışmasını aldığımdan beri full HD rüyalar görüyorum 🙂 Kendimi hiç bu kadar yüksek algılı hissetmemiştim, mühendislik okumuş ve sürekli maddeye yönelik düşünen biri için bu yüksek hisler beni bazen korkutuyor fakat çok da zevkli, hiç yaşamadığım bir şeyi yaşıyorum :))

GÜLAY K.

Bizi Yorumlayın

Fikirleriniz bizim için değerlidir. Yorumunuzu diğer üyelerle paylaşmak için lütfen formu doldurunuz.

İletişime Geçin

İletişim Kanallarımız

Sosyal Medya Bağlantılarımız

Bültenimize Abone Olun

Bültenimize abone olarak, haftalık yazılarımızı mail yoluyla takip edebilirsiniz.