Esma ül Hüsna Anahtar Çalışmaları

‘’ Bu Evren’de her sonuç bir neden’e, her eylem bir düzene bağlıdır, aynı, şu anda burada bulunup, bu alandan yaşamınıza katmanız gerekenleri alacak olmanız gibi.’’
Levent AKKAYA

Değerli dostlarım, Esma Ül Hüsna genellikle hepimizin aşina olduğu, hatta bir çoğumuzun günlük ibadetlerinde sıkça zikrettiği muhteşem değerlerdir.

Esma Ül Hüsna anahtar çalışmalarımız için hazırladığımız bu sayfayı dikkatlice okuyarak aklınızda oluşacak soruların pek çoğunun cevabına ulaşabilir, aklınıza takılan tüm sorular için sayfa sonundaki iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Her hafta web sitemizde ve sosyal paylaşım alanlarımızda ‘’Burçlara Göre Haftalık Esma Ül Hüsna ‘’ düzenlerini on yıldan uzun süredir, bedelsiz olarak  yayınlıyoruz.

Ömrümüz olduğunca da pek çok kişinin takip etiği ve faydasını gördüğünü ilettiği bu düzeni devam ettireceğiz.

Fakat, elbette ki konu yaşamlarımız, kişiliğimiz, hedeflerimiz ve karşılaştığımız sorunlar olduğunda bu düzenin biraz daha kişiye özel alanda ilerlemesi gerekiyor.

İşte bu yüzden, kişilerin yaşadığı sorunlar, farklılaştırmak ve ilerlemek istediği konular için kişiye özel olarak hazırlanan ”Anahtar Çalışmalarımıza” yöneliyoruz.

Bu çalışmalardaki hedefimiz, danışanlarımızla yaptığımız konuşma doğrultusunda, onların kişiliğinde ve yaşamında hangi noktalara destek vermemiz gerektiğini anlamak ve bu yönlerde Esmaların o muhteşem düzenini 41 günlük bir program olarak kurgulamaktır.

Burada yaptığımız şey, sizlere Esma zikretmek konusunda icazet vermek kesinlikle değildir, Esma Ül Hüsna’yı herkes kendi bilincince zikredebilir, bunun için birine bağlanmaya veya izin almaya gerek yoktur.

Bizim yapmaya çalıştığımız, Esmaları kendi deneyimlerimiz vasıtasıyla belli bir düzen, hedef dahilinde hazırlamak ve onların içindeki düzeni de dikkate alarak sizlere en çabuk etkiyi verecek şekilde bir araya getirmektir.

Bunu ‘’evden çıktım geziyorum’’ demekle ‘’evden çıktım ve şuraya gidiyorum’’ demek arasındaki fark gibi algılayabilirsiniz. 

Yani, maksadımız amacı ve gerekli noktaları belirlemek, almamız gereken etkiyi o noktalara yoğunlaştırarak daha çabuk ve güçlü bir hareket başlamasına vesile olmaktır.

Esma Ül Hüsna’nın ne olduğu hakkında detaylı bilgi almak ve yazılarımızı okumak isteyen dostlarımız aşağıdaki linkten ilgili sayfalara ulaşabilir.

Anahtar Çalışmalarını Kimler Uygulayabilir

Esma Ül Hüsna anahtar çalışmalarımız kişiye özel olarak hazırlanan 41 günlük programlardır.

Bu çalışmaya yaşamında, kendi kişiliğinde, dış etkilerinde farklılık gerçekleştirmek isteyen, hedefleri doğrultusunda ilerleyişini hızlandırmak isteyen, algılarını ve diğer duygusal, zihinsel ve fiziksel melekelerini geliştirmek isteyen herkes katılabilir.

Bu çalışmada bizim için en önemli kısım, sizi hangi konularda destekleyeceğimizi net olarak anlamak ve çalışmamızı bu bilgilere göre kurgulamaktır.

Esmaların zikri, kişilerin bilinçlerinde farklılıklar oluşturduğu için bizzat hazırlanan kişinin zikretmesi öncelikli tavsiyemizdir. Fakat herhangi bir nedenle Esma zikredemeyecek kişiler için bir yakınları da onun niyetine Esma programını zikredebilir.

Esmaları dua etmek gibi düşünebilirsiniz, nasıl ki dua ettiğinizde o duanın anlamındaki pozitif etkiyi yoğunlaştırıp karşı tarafa iletiyorsak Esmalar da manaları doğrultusundaki etkiyi niyet edilen noktaya taşır.

Anahtar çalışmalarımıza katılanların görüşlerinden bir kısmını, sadece konular hakkında fikir vermek amacıyla yayınladığımız sayfamıza aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Anahtar Çalışmalarına Nasıl Katılım Sağlayabilirsiniz?

Anahtar çalışmalarımız kişiye özel hazırlanan programlar olduğundan bizim için en önemli kısım sizi hangi konu veya konularda destekleyeceğimizi tespit ettiğimiz bilgileri almaktır.

Bu tespit görüşmesi telefonla veya mail aracılığıyla yapılabiliriz.

Telefonla yapmak istediğiniz görüşmeler için, tespit görüşmesi randevu talebinizi maille, kısa mesajla, whatsappyoluyla veya doğrudan arayarak iletebilirsiniz. ( 0533 682 78 78 )

Telefonla görüşme zamanımız 11:00 – 19:00 arasıdır.

Tespit görüşmemiz 15-20 dakika kadar sürer.

Bilgilerinizi mail olarak her zaman gönderebilirsiniz. (levent@rotaakademi.com)

Bu görüşmede, İsim – Soyad, doğum bilgileriniz (tam doğum tarihi, doğum yeri, bildiğiniz kadarıyla doğum saati), yaşamınızda karşılaştığınız sorunlar, tekrarlar, hedefleriniz, kişiliğinizde farklılaştırmak istediğiniz yönler ve daha etkin olmak istediğiniz konular hakkında kısaca bilgi alırız.

Telefonla görüşme imkanı olmayan veya yurt dışından çalışma talebinde bulunan danışanlarımız bu bilgileri bize mail olarak da iletebilir.

Çalışmanız sizden bilgilerinizi aldıktan sonra hazırlanmaya başlanır ve yaklaşık bir haftada tamamlanarak seçimize göre kargoyla kitapçık olarak veya mail yoluyla gönderilir.

Esma Ül Hüsna Anahtar çalışmamız yaklaşık 55 – 60 sayfalık tam bir düzendir, bu düzenin ilk kısmında çalışmanızı nasıl uygulayacağınız, nelere dikkat edeceğiniz hakkında bilgiler verilir. Sonrasında çalışma düzenimiz sizi 1.Gün, 2. Gün olarak çalışmanın sonuna kadar yönlendirir.

Ayrıca günlük esmalarınız yanında, günlük olarak yine sizin için hazırlanmış olumlamalarınız bulunmaktadır.

Buradaki amacımız olabildiğince fazla teknikten destek alarak çözümleri çabuklaştırmaktır.

Ne Tür Çalışmalar Hazırlatabilirsiniz?

Genel Denge ve Tüm Yönlerde Yükseliş İçin :

(Altın Anahtar - Temel Çalışma)

Yaşamınızda bir şeyler ters gidiyor ve siz bu noktayı tespit edemiyorsanız, hayatınızın birden fazla alanında engellerle karşılaşıyorsanız, size hayatınızda denge sağlayacak, negatif oluşları belli bir düzeye getirip, ilerlemeniz gereken yönü gösterecek bir destek vermek gerekir.

Yaşam her yönü birbirine sıkıca bağlı bir bütündür, bu bütünün hiç bir parçasını diğerlerinden ayırıp değerlendiremezsiniz.

Yaşadığımız negatiflikler ve engeller sadece tek yönde kalmaz, zamanla yaşamımızın diğer yönlerini de olumsuz olarak etkilemeye başlar.

Altın Anahtar çalışması bu bütünlüğü göz önüne alan genel bir etki içerir. Yapabilme gücümüzü , arınışımızı, düşüncelerimizi, duygularımızı birbirine bağlı bir şekilde kurgular ve yükseltir.

Birbirini etkileyen birden fazla alanda sorun yaşıyorsanız Altın Anahtar çalışmamız sizin için uygun olacaktır. Eğer ihtiyaç görürseniz kişisel dengenizi sağladıktan sonra, sizin için önemli olan yönde, yaşam amacınız doğrultusunda karar vererek diğer çalışmalarımıza da katılabilirsiniz.

Yeter ki öncelikle negatif etkilerden arınmış, net düşünebilen ve hisseden konuma gelelim, ancak bu şekilde bir dengeyle ilerlemeniz gereken yönü tespit edebilirsiniz.

Maddeyle ilgili yaşadığınız sorunlar veya hedefleriniz için :

( Bereket ve Başarı Anahtarı )

Yaşadığımız olumsuz deneyimler, kayıplar, haksızlıklar, başarısızlık korkuları, cesaret eksikliği, yeni fırsatları görememek, maddeyle ilgili olumsuz kayılarımız vs. gibi pek çok neden bizlerin maddeyle barışık bir halde, rahatça yaşamasını sürekli engeller. Borçlar bir türlü bitmez, sahip olmak ve geliştirebilmek yolunda sürekli problemler yaşar, en iyi ihtimalle sürekli başladığımız yere geri döneriz.

Esmalar bilincimizi, algılarımızı, değerlendirmelerimizi ve davranışlarımızı bolluk ve bereket bilinciyle geliştirmek için muhteşem merkezlerdir.

Varlığımızdaki bu yönleri ön plana çıkardığımızda artık tek yapılması gereken akışı kontrol etmek ve sürekliliğini sağlamaktır.

Yaşamınızda maddeye dair hakimiyetinizi ve yapabilme gücünüzü arttırmak için çalışmamıza katılabilirsiniz. Bu alandaki bilinciniz ve hakimiyetiniz yükseldiğinde, gerek özel yaşamınızda, gerekse iş hayatınızdaki başarınızın nasıl kademe atladığını göreceksiniz, çünkü maddeye dayalı bir alemde var edildik ve bir amacımızda ruhumuzun maddeye hükmünü sağlamaktır, onun bize hükmetmesini sağlamak değil. 

Duygusal Alanda Yaşadığınız Sorunlar İçin :

( Aşk ve Sevgi Anahtarı )

Duygusal yaşamımız ve ilişkilerimizde yaşanan sorunları veya hedeflerimizi genel olarak ele aldığımız bu çalışmamızda amacımız, bu konularda yaşadığımız kişisel veya çevresel etkileri doğru bir şekilde düzenleyebilmek ve lehimize yükseltmektir.

Sevgi yaşamın ana kaynaklarından biri olarak asla göz ardı edemeyeceğimiz bir parçamızdır. İkili ilşkilerinizde var olan sorunları çözmek veya negatif etkilerden arınmış bir alan oluşturmak için çalışmalarımıza katılabilirsiniz.

Gerçekten bize uygun olan kişiye ulaşılır olmak, biraz da onu nerde aradığımıza ve karşımıza çıktığında doğru davranarak ilerleyişi sağlayabilmemize bağlıdır.

Herkesin yaşamdan aldığı doyum farklıdır, kimi insan için yaşamın ana yolu aşk ve sevgiye sahip olabilmek, Dünyayı bu gözle görebilmektir.

Yüksek duygularımızı açığa çıkarmak ve gerçekten olduğumuz gibi davranarak kendimize en uygun kişiyi ve yolu yaşamımıza çekmek sanıldığı kadar zor değil.

Esmaların muhteşem bilnci bizlere duygularımızı ve düşüncelerimizi gerçekleştirmek, sürekli yaşadığımız tekrarların zincirini kırmak için harika bir yükseliş vermektedir.

Aşk ve Sevgi Anahatarı çalışmamızı sadece aşk konusuna odaklı olarak düşünmeniz gerekmez, bu çalışmada sevgi frekansımızı yükseltmek, odak noktası olmak, çevredeki diğer insanlar tarafından sevilmek ve kişisel olarak değerlenmek yolunda da değerlendirebilirsiniz. 

Özellikle kalabalık ortamlarda çalışan, insanlarla sık diyaloğa geçen, sevgi uyandırmanın ve odak noktası olmanın önemli olduğunu düşünen herkes bu hedefler için de bu çalışmaya katılabilir. 

Kişisel Değer ve Yapabilme gücü ile ilgili:

( Yükseliş Anahtarı )

Değerli dostlarım, ne yazık ki yaptığımız pek çok çalışmada kişilerin yaşamlarını tüm alanlarda etkileyen başlıca faktörlerden biri kendileri hakkında değer duygusunun düşük olmasıdır, buna değersizlik ve özgüven eksikliği hissi diyebilirsiniz.

Bu konu kişilerin yaşadıklarından aldıkları deneyimlerden, astrolojik etkilerinden veya genlerinden gelen özelliklerden kaynaklanabilir, biliyorsunuz ki atalarımızdan bize sadece mal, mülk miras kalmaz, onların huyları ve karakterleri de genleri vasıtasıyla bizlere ulaşır. Ayrıca enerji olarak da onlardan bize akan bir yük vardır. 

Sebep bir çok yerden kaymaklansa da önemli olan bizim bunu tam tersiyle değiştirecek güce erişmemizdir, işte Esmalar bilincimizi doğru bir akışla bu yönde değiştirir.

Yapabilme gücü ise benim açımdan yaşamın gerçek anahtarıdır, şöyle düşünün bir çok kişi ona şans verilmediği düşünür ve sürekli bir şeyleri suçlar, fakat bazı insanlar ise en kötü durumu bile kendi taraflarına çevirmeyi bilip ondan fırsatlar çıkarır, belkide o kötü dediğimiz olaylar onları hiç tahmin edemeyeceğimiz iyi yerlere götürür. İşte yapabilme gücü budur, her koşulda güçlü kalabilmek ve o aşamayı, o sınavı geçerek yükselmek.

Bunu maddeyle ilgili konularınızda, duygusal ilişkilerinizde, inancınızda, kısaca size ait her alanda düşünebilirsiniz. Yeni yollar görmek, o yollara çıkacak cesarete sahip olmak veya bulunduğu yerde yükselecek güce sahip olmak, işte yaşamın anahtarı budur.

Kişisel değer ve yapabilme gücüyle ilgili yükselişiniz için çalışmamıza katılabilirsiniz.

Algılarınız, öğrenme gücünüz ve zekanızla ilgili konularda :

( Yüksek algı ve Akıl Anahtarı )

Bizler madde aleminde var olan, fakat manevi yanı her zaman maddeye hakim olması gereken bilinçleriz.

Yüksek algı ve hissediş anahtarı çalışmamız sadece ruhani çalışmalar yapan kişileri değil yaşamını manevi açılımlarla sürdürmek, daha iyi algılamak, hissetmek ve anlamlandırmak isteyen herkesin katılabileceği, sadece bu yöne özel olarak kişisel özelliklerinize ve hedeflerinize yönelik hazırlanan harika bir akıştır.

Algıların gücü, hissediş yoğunluğu, farkındalık ve güçlü bir inanç bireylerin yaşamını diğer tüm yönlerde de çok doğru seçimlerle, daha kolay ilerletmesinin temel nedenidir.

Ayrıca sınavlarınız veya zihnen yoğun geçireceğiniz süreçlere fayda sağlamak amacıyla da bu çalışmadan faydalanabilirsiniz.

Kişisel Korunma ve Şifa Anahtarı :

Yaşamın içinde, iş veya başka özel nedenlerle, her gün bir çok kişiyle iletişime geçip, birbirinden çok farklı olaylar yaşayabiliyor veya negatif düşüncelere teslim olabiliyoruz.

Dış etkenlerden veya kendi duygu ve düşüncelerimizden aldığımız bütün bu negatif etkiler yaşamımızı tüm yönlerinde etkileyecek kadar güçlü olabiliyor.

Bizler bu anlattığım negatif akışları pek çok şekilde isimlendiriyoruz; bunlara ister nazar deyin, ister yıldız düşüklüğü, adı her ne olursa olsun bizleri aklen ve fiziken etkiledikleri su götürmez bir gerçektir.

Yapılması gereken tek şey, aynı bedenimizin bağışıklık sistemi gibi, enerji bedenimizin de direncini ve korumasını arttırmaktır. Böylelikle hem fiziksel bedenimiz, hem de onu beslen bilincimizi ve ruhumuzu negatif etkilerden arındırabiliriz.

Esmalar bilincimizde ve tüm varlığımızda uyandırdıkları kuvvet ile bizi bu negatif enerji akışlarına karşı koruyacak ve onu şifalandıracak etkiyi verecektir.

Esma ül Hüsna Anahtar Çalışması Ücreti Nedir ve Nasıl Ödenir?

Anahtar çalışmalarımız, kişiye özel olarak yaklaşık bir haftada hazırlanan 55 – 60 sayfalık tam bir programdır. Bu program sizden aldığımız bilgilere göre, gün gün Esma Ül Hüsna düzeni kurgulanarak hazırlanır. 

Anahtar çalışmalarımız, çalışmalar arasında fark olmaksızın;

 • Mail İle PDF Olarak Teslim : 350 TL
 • Kargo İle Kitapçık Olarak Teslim : 400 TL
  (Kargo ve kitapçık ücreti dahildir)
 • Yurt dışına sadece PDF formatında mail olarak gönderi yapılmaktadır.
 • Çalışma ücretlerinizi Aşağıdaki liklerden sizin için uygun olan yolla ödeyebilirsiniz.
 • Ödemenizi çalışma bilgilerinizi ilettikten hemen sonra veya bilgilerinizi iletmeden yapabilirsiniz.

Çalışmanız ödemenizi yaparak, ödeme bilginizi bize ilettiğinizde hazırlanmaya başlanır.

Ödemelerinizi:
Kredi Kartına Taksit veya Tek Çekim (web sitemiz güvenli İyzico kredi kartı tahsilat sistemi alt yapısını kullanmaktadır, kart bilgileriniz web sitemize ulaşmaz)

 • Banka Havale – EFT
 • PTT Hesabına Gönderi
 • Yurt dışı için Western Union yoluyla ödemenizi yapabilirsiniz.

İletişim ve Randevu

​Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ve/veya randevu oluşturmak için telefon numaramızdan doğrudan bize ulaşabilir veya mail, whatsapp aracılığıyla tespit görüşmesi için randevu alarak bizim tarafımızdan aranmak isteyebilirsiniz.

Yurt dışından çalışmalarımıza katılmak ve görüşmek isteyen dostlarımız bize aşağıdaki iletişim yollarından ulaşabilir, yurt dışı aramaları tarafımızdan yapılmamaktadır.

Sevgiyle

Levent Akkaya / Rota Akademi

Gsm / Whatsapp : 0533 682 78 78 (11:00 – 19:00)
Mail : levent@rotaakademi.com (7 / 24 )

Çalışma saatlerimiz Pazar günü hariç saat 11:00 – 19:00 arasındadır. Telefonla iletişim konusunda bu saatlere özen göstermenizi rica ederiz.

Kısa mesaj ve mail ile her zaman bize ulaşabilirsiniz.

Esma ül Hüsna Çalışmaları

 • Esma Ül Hüsna Anahtar Çalışmaları (Kargo Kitapçık Gönderi)

   400,00 Sepete Ekle
 • Esma Ül Hüsna Anahtar Çalışmaları (Mail Gönderi)

   350,00 Sepete Ekle
TOP

Esma ül Hüsna Başvuru Formu

Bültenimize Abone Olun...

Haftalık bültenlerimizi e-posta yoluyla alabilmek için bültenimize abone olun.

Bizi Yorumlayın

Fikirleriniz bizim için değerlidir. Yorumunuzu diğer üyelerle paylaşmak için lütfen formu doldurunuz.