Altın Üçgen İnisiyasyonu

Golden Triangle Healing System
(Üçüncü Göz Aktivasyonu)

Gözlerinizi kapatın ve tüm Evreni oluşturan o birleşik yapıya odaklanın. Enerjinin o muhteşem yapısını bir sanatçının eserini tamamlaması gibi alın, şekillendirin ve hedefe iletin. Bırakın masal tadında yazılan satırları, her şeyin kaynağından belli bir sistemle akan ve tüm bilinçlere koşulsuzca sunulan bu gücün keyfini çıkarın, kendinize ve canlı, cansız tüm oluşa destek çıkın, sevgi olun, şifa olun ve Evren’e yayılın.
Levent AKKAYA – Reiki Master / Teacher

ALTIN ÜÇGEN ENERJİ SİSTEMİ NEDİR ?

Altın Üçgen İnisiyasyon sistemi kaynağı Mısır tanrıçası İsis ile sembolleşen, piramit etkisiyle vurgulanan güçlü bir enerji ve şifalandırma sistemidir. (Dinsel inançlarla hiç bir ilgisi yoktur)

İsis, sezgisel yeteneklerin ve spiritüel bilginin kanalı olarak sembolleşir, Altın Üçgen de öncelikle bu alandaki etkisini gerçekleştirmektedir, yoğun olarak üçüncü göz ve kalp çakrası ile beraber işlev gördüğünden üçüncü göz aktivasyon sistemi olarak da adlandırılır.

ALTIN ÜÇGEN NEREDE VE NASIL KULLANILIR, ÖZELLİKLERİ NELERDİR ?

  • Enerji sistemi gayet güçlü ve işlevseldir, bir şifa enerjisi olarak kullanıldığında kalıtımsal hastalıklarda ve bilinçaltı temizliğinde etkili olarak kullanılır.

  • Altın Üçgen şifa sistemi, Reiki ve tüm şifa enerjilerini %100 ‘e kadar arttırma etkisiyle, destekleyici bir sistem olarak da öne çıkan bir uygulamadır.

  • Çabuk sinirlenen ve asabi yapılı kişilerde hızlı bir düzelme ve kontrol sağlar. Kullananlar tarafından mutluluk enerjisi olarak da anılan bu sistem size motivasyon açısından çok faydalı olacaktır.

  • Özellikle şifa sistemleriyle çalışan, enerji sistemini ve sezgilerini kuvvetlendirmek, imajinasyon ve hayal gücünü daha etkin kullanmak isteyen uygulayıcılar tarafından mutlaka edinilmesi gereken bir sistemdir.

  • Şifa sistemi kullanıldıkça yoğun olarak uygulanan imajinasyon (göz önünde canlandırma) tekniği ilerler ve tüm spiritüel çalışmalarınızda çok daha hızlı aşama kaydedersiniz.

  • Bu sisteme Dünyanın neresinde olursanız olun uzaktan uyumlanabilir ve enerjiyle hemen çalışmaya başlayabilirsiniz.

  • Zamanla yükselen ve teknikleri deneyimlendikçe çok daha yüksek bir şekilde aktarımı gerçekleşen bir sistemdir. (sınırlarınız hayal gücünüzle sınırlıdır)

  • Konsantrasyon ve kontrol mekanizmalarınızı harika bir şekilde geliştirecektir.

  • Enerji kullanımında ve şifalandırma seanslarında uzun ritüellere ihtiyaç duymazsınız, kullanımı hızlı ve son derece çabuk nüfuz eden bir sistemdir.

  • Altın Üçgen sistemi tek seviyede aktarılır ve uyumlamadan sonra siz de başkalarını uyumlama hakkı elde edersiniz.

İnisiyasyon (uyumlama) sonrasında sertifikanız adınıza hazırlanmış olarak, yüksek çözünürlükte JPG Formatında mail adresinize gönderilir. 

Bizi Yorumlayın

Fikirleriniz bizim için değerlidir. Yorumunuzu diğer üyelerle paylaşmak için lütfen formu doldurunuz.

İletişime Geçin

İletişim Kanallarımız

Sosyal Medya Bağlantılarımız

Bültenimize Abone Olun

Bültenimize abone olarak, haftalık yazılarımızı mail yoluyla takip edebilirsiniz.