Üyemiz Olun

Değerli dostlarım, sosyal paylaşım alanlarında veya yüz yüze gerçekleşen çalışmalarımızla birbirimize ulaşabilsek de biliyorsunuz ki bu alanlar farklı nedenlerle kısıtlanabiliyor, bu yüzden aşağıdaki link’e tıklayıp, iki dakikanızı ayırarak, ücretsiz olarak site üyemiz olursanız, her şeye rağmen bu kanaldan buluşabilir ve sizi aktivitelerimizden haberdar edebiliriz.

Hakkımda

Değerli dostlarım;
06.06.2011 yılından beri web sitelerimiz aracılığıyla online olarak veya farklı illerde düzenlediğimiz yüz yüze seminer ve eğitimlerimizle sizlerle buluşmaktayız. 

Kişisel gelişim, motivasyon, bireysel ve kurumsal koçluk, astroloji ve spiritüel alanlarda yaptığımız çalışmalarımız sayesinde yurt içi ve yurt dışında binlerce danışanımızla buluşma fırsatımız oldu. Sosyal ağlarımızda ve web sitelerimize kayıtlı yaklaşık 200.000 kişilik topluluğumuzla haftalık yayınlarımızı ve alanımıza dair gelişmeleri zevkle paylaşmaktayız.

Danışan ve danışılan ilişkisinden çok dostluklara yöneldiğimiz bu topluluğumuz her geçen gün daha da büyümektedir. 

Sizlere kendim hakkında kısaca bilgi verecek olursam; 15.11.1978 İstanbul doğumluyum, eğitim ve kariyer nedenleriyle İstanbul, Antalya, İzmir, Bursa ve Yalova illerinde yaşadım. Kimya, Turizm Otelcilik ve Felsefe eğitimleri gördüm. Şu anda Levent Akkaya Rota Danışmanlık adıyla leventakkaya.com.tr leventakkaya.net.tr web sitelerimiz üzerinden online olarak hizmet vermekteyiz.

Reiki Master Eğitimimi 2006 yılında tamamladım. Esma Ül Hüsna hakkında 2000 yılından bu yana araştırmalar yapmakta, 2011 yılından itibaren de Türkiye’de ilk defa ‘’EsmaÜl Hüsna Anahtar Çalışmaları’’ olarak belli bir düzen içinde danışanlarımıza ulaştırmaktayım. 

Ayrıca Astroloji, sayısal kombinasyonlar, frekans değerleri, meditasyon – imajinasyon çalışmaları ve doğal şifa yöntemleri ile ilgili araştırma ve çalışmalarım uyguladığım yöntemlere adapte olarak devam etmektedir.

2012 yılında Aktüel dergisi ve akabinde çeşitli Tv programlarında Esma Ül Hüsna, Reiki ve Astroloji bağlamlı haberlerimiz ve sohbetlerimiz sayesinde daha büyük bir kitleye ulaşmaya başladık.  Çalışmalarımız online olarak web sitelerimiz üzerinden uygulanırken, yüz yüze eğitim ve seminerlerimiz İstanbul / Bostancı da gerçekleşmektedir. Online çalışma ve eğitimlerimizden vakit buldukça farklı illerde seminer ve eğitim aktivitelerine de katılmaktayız. 

Danışanlarımızla sevgi, saygı ve güven çerçevesinde buluştuğumuz her ortamda amacımız, yaşamlarınıza fayda verecek öğretileri size en doğru şekilde iletmektir.

Aşağıdaki iletişim yollarından doğrudan bize ulaşabilir, sorularınızı ve isteklerinizi iletebilirsiniz.

Sizden ricamız uzun cevaplar getiren sorularınızı telefonla konuşarak iletmenizdir.
Telefonla iletişimimiz saat 11:00 – 21:00 arasındadır lütfen bu vakitlere özen gösterelim. 

Mail veya Whatsapp’tan her zaman bize yazabilirsiniz, en kısa zamanda cevap vermeye çalışacağız.

(Çalışmalarımızın hiçbiri tıbbi tanı ve tedavi içermez, amacımız, kişisel değer ve gelişim yolunda size hizmet vermektir, fiziksel ve ruhsal rahatsızlıklarınız için lütfen hekimlerinize başvurunuz)

Selam ve sevgiyle
Levent Akkaya / Rota Akademi Danışmanlık

Tv Programları

Gazete Haberleri

Eğitim ve Seminerler