Sizden Gelenler

Sevgili Dostlarım;
Esma Ül Hüsna çalışmalarında her şeyden önce Yüce Allah'ın yarattığı her şey üzerindeki tecellisini andığımızı ve o muhteşem enerji noktalarıyla, bilincimizi ve yaşamımızın içindeki tüm oluşları yükselişe çekmeyi amaçladığımızı aktarmalıyız. Her şeyin yapısını oluşturan bu enerji öylesine güçlüdür ki, sistemli olarak kullanıldığında manaları doğrultusunda yaşanan gelişimi daha ilk andan itibaren göstermeye başlarlar. Esmaları her anışınızda, onların manalarını her düşünüşünüzde, hem maddi, hem manevi alanda yükselişe başlarsınız, elbette tefekkür dereceniz, kendinizi o oluşla bir hissedişiniz gibi etkenler bu manaların yükseliş hızını etkileyecektir, fakat buna tabii ki zamanla ulaşılacaktır. Şimdi, aşağıda Esmalarla çalışan dostlarımızdan bize yansıyan bir kısım görüşleri okuyacaksınız, bu deneyimler görüşlerini ileten dostlarımızın onayı alınarak özel bilgilerini paylaşmadıkları kısımlardan, sizlere Esmalar hakkında fikir verebilmek amacıyla hazırlanmıştır.

Bizler, her şeyin yüce Allah'ın takdirinde olduğunu bilen, bir şey yapıyormuş ve süreci kontrol ediyormuş sanrısında olmayan bilinçleriz, bu yüzden anahtar çalışmalarımızı başlarına sihirli değnek değip, hayatlarını bir anda değiştirecek kısa yollar olarak görmeyen, yaşadığı süreçleri veya hedefleri o sonsuz ilahi gücün idare ettiğinin farkında olan bilinçlerle buluşarak hazırlıyoruz. Eminim ki sizler de bu yorumları bu algıyla değerlendirecek ve amacımızın bildiğimiz en iyi yoldan size ilerleyişinizde katkıda bulunmak olduğunu algılayacaksınız. Önemli Not Sitemizde, bireysel ve toplu çalışmalarımızda hiç bir zaman katılımcılarımızın kimlikleri ve özel bilgileri 3. kişilerle paylaşılmaz, on beş yıldan uzun zamandır sürdürdüğümüz görüşmelerde en önem verdiğimiz kısım güveninizi sağlamaktır.
Levent Akkaya
Rota Danışmanlık

Levent bey merhaba, Anahtar calışmam bu Perşembe günü tamamlanıyor. Cuma günü telefonda da görüştüğümüz gibi, bu calışmanın bana inanılmaz faydası oldu ve halende devam ediyor.
Dışarıda yaşadığım sorunların aslında sorumlusu kendimin olduğunu ve iç dünyamı değiştirdikce ve geliştikçe dışarıda aslında hiç bir sorunun olmadığını deneyimledim. Ben içten değiştikçe dış dünyam da o kadar güzelleşmeye başladı, baktığım her şeyden keyif almaya başladım. Farkındalığım inanılmaz derecede artmaya başladı. Gökyüzünü, ağaçları renkleri hemen hemen her şeyi yorumsuz izlemekten o kadar keyif alıyor ve huzur doluyorumki bunu tarif edebilmem anlatabilmem mümkün değil. Daha önce bunların hiçbirinin farkında bile değildim. Dış dünyamda sorun yaşadığım kişilere karşı bağımlı olmaktan kurtuldum diyebilirim. Ben kendi üzerimde çalıştıkça, içten değiştikçe, dışarıda olan her şey benim için güzelleşmeye başladı ve her şeye daha farklı bakmaya başladım. Biliyorum daha yolun başındayım, deneyimlemem üzerinde calışmam keşfetmem gereken bir çok şey var ama bu kadar kısa bir sürede bunları deneyimleyeceğimi hiç bir şekilde hayal bile edemezdim. Bunun için size katkılarınızdan dolay ne kadar teşekkür etsem azdır, Allaha şükürler olsun ki sizi tanıdım ve calışma fırsatı bulabildim.

Mehmet Altınay / Almanya

Merhaba Levent Bey, Nasılsınız? Birkaç ay önce sizden yeni bir iş konusunda esma çalışması istemiştim. Şu anda size yeni işimden yazıyorum 🙂 Vesile olduğunuz için çok teşekkür ederim. Verdiğiniz çalışma o kadar iyi geldi ki anlatamam. Hem imkansız diye düşünürken yeni bir iş buldum, hem de kendimi çok daha iyi hissediyorum. Sizden yeni bir çalışma daha rica edeceğim. Bu sefer yeni işimde çok başarılı, sevilen ve mutlu bir insan olmak için çalışmak istiyorum. Kendi kendime çözüm bulamadığım korkularım var. Başarısız olmaktan, istenilmemekten korkuyorum. Sanırım temelinde kendime olan güvensizliğim var. Hayatımda bazı şeyler yolunda gittiğinde hep içimden olumsuz bir ses konuşuyor. Sanki iyi şeyler olmasını hak etmiyormuşum gibi... Hayatıma yenilikler, yeni enerjiler ve mutluluk çekmek istiyorum. Bu konularda bana bir çalışma hazırlayabilir misiniz?

Sevim Aydın / İzmir

BİZ MURADIMIZA ERMEK ÜZEREYİZ 🙂 Merhaba Levent Bey, Nasılsınız:) size nasıl teşekkürlerimi söylesem bilemiyorum. sizinle yaptığımız çalışma sonucunda ailemi ikna ettim ve yakında sözüm, nisanım olacak Allahın izni ile. Halbuki ne kadar ümitsiz ne kadar çaresizdik. Allah sizden razı olsun. Biz gerçekden Allahın isimleri ile herşeyin akışına bu kadar gideceğini düşünmemiştik. meğer ne kadar acizmişiz:( ama herşeyi görüyor ve mutlu oluyoruz artık. özellikle gördüğüm rüyalar bana bi yoldu bunu anladım. yüce isimlerin manasını hayatımın her noktasında hissettim. Allah ne muradınız varsa versin. bu esmaları ömrüm oldukca saklayacagım. Bir kaç arkadasıma bahsettım bu konudan onlarda sizden yardım isteyecekler. hersey için çok teşekkür ederiz. Allaha emanet olun sevgilerimle .

Selma Keskin / İstanbul

Levent Bey beşinci çalışmamızı da tamamladık çok şükür, her seferinde yeni yerlere ulaştığım için Allah a her gece şükrediyorum, iki yıl önceki isteklerimle şimdi ulaştığım yer arasında dağlar kadar fark var, ne kadar saçma düşündüğümü, nelere takıldığımı düşününce kendi kendime kızıyorum. Bana gösterdiğiniz yol için çok teşekkürler, tüm bu yaşamımda olanlar için şükürler olsun. Saygı ve sevgilerimle.

Nevin / Ankara

Levent bey merhaba, Anahtar çalışması almıştım sizden. İlişkiler üzerinde sıkıntı yaşadığımı söylemiştim, iletişim ve uzaklık problemi, güvensizlik üzerine konuşmuştuk, ona göre bir çalışma hazırladınız. Çalışmaları iş yoğunluğundan dolayı bazı günler aksatsam da tamamladım, çalışmanın yarısına geldiğimde bazı şeyler değişmeye başladı, özellikle işimle ilgili çok fazla sorun yaşamaya başladım, her şey üst üste geldi, çok kötü zamanlardı, sonrasında karşıma daha iyi bir iş fırsatı çıktı ve oraya geçtim, önceki işim beni gerçekten kötü etkiliyormuş çıktıktan sonra anladım. Bu çalışma sırasında insanlarla aram da bozuldu, bir süre ancak sonrasında her şey iyiye dönerek düzeldi, arkadaş çevrem genişledi, yıllardır görüşmediğim arkadaşlarım birden ortaya çıktılar aramızdaki sorunları konuştuk, yeninden konuşuyoruz. İş yoğunluğum yüzünden tamamlayamadığım yarıda bıraktığım kurstan tekrar aradılar ve yeniden kursa başladım. Aşk konusunda ise, kısmetim çok arttı, insanların beni daha çok beğendiğini hissediyorum, ancak ben hala hiç birinden etkilenmedim. Esmaların bu kadar etkili olabileceğini gösterdiğiniz için teşekkür ederim. Sadece ilişkiler üzerine aldığım çalışmanın hayatımın tamamını etkilemesi çok güzel.

Berna / Ankara

Merhaba Levent Bey, Vermiş olduğunuz çalışmaları yaptım. Ve çok Şükür hayatımda bir çok şey düzene girdi. ve girmeye devam ediyor. İlk olarak piskolojik olarak rahatlamamı sağladı. Sonra sorunlarım kendiliğinden çözülmeye başladı. olaylara bakış açım tepkilerim değişti. Nasıl oldu anlamadım ama gerçekten olumlu şeyler kattı bana. Ve yeni biri ile tanıştım ağustos ayında . Herşey çok güzel gidiyor. Maşallah Demeliyim sanırım. 🙂 umarım artık o kötü olayı yaşamam. tek korkum herşeyin bozulması. Bunu Korumak için öneriniz var mı 🙂 Birde çok yakın bir dostuma bahsettim sizden. Bugün yarın muhtemelen ulaşır size. Hayatımda sorunlarımın düzene girmesine ve güzel bir ilişkiye adım atmama vesile olduğunuz için çok çok çok ço....k TEŞEKKÜR EDERİM.

Aslıhan / Bursa

Levent Bey Merhaba, Bir anahtar çalışmanız daha hamdolsun başarı ile sonuçlandı. Tekrar özüme dönmeme vesile oldunuz, teşekkür ederim. Eski işimden ayrıldım, şimdi yeni bir işe başladım. Esasen amacım kendi işimi kurmak idi ancak karşıma çıkan fırsatı da kariyer gelişimi açısından değerli bulduğum için kullanmak istedim. Sizinle yeni bir çalışmaya başlamak istiyorum. Yine bir telefon görüşmesi yaparak tespit edebilir miyiz? Teşekkürler

Duygu / İstanbul

Hocam merhaba, gelişmeleri iletmemi istemiştiniz, kısaca durumdan bahsedeyim, vakit bulup mailimi cevaplarsanız çok sevinirim, okuduğunuzdan emin olayım 🙂 Hocam insanlar arasında konuşamayan, başkalarının gözlerine bile bakmaktan bile çekinen ben, dün bir kongrede yaklaşık 600 kişiye sunum yaptım, ilk başta tabii ki heyecanlandım ama aklımın bir yerinde sanki sürekli esmaları zikrediyordum, oraya odaklanıp o esmaları zikrederken duyduğum güveni hissederek hiç takılmadan sunumumu bitirdim ve çok beğenildi :)) Bunu da yaptıktan sonra artık karşıma çıkan herkesle rahatça iletişim kurabiliyorum, kendime güvenim, kendime duyduğum değerim sanki tavan yaptı. Dışarıya rahatça çıkıyorum, yeni insanlarla tanışıyorum, en önemlisi insanları gözlerinin içine bakarak dinliyorum. Size ne kadar teşekkür etsem azdır, çalışmamı birkaç defa daha tekrar etmeyi düşünüyorum eğer bir sorun olmazsa ? En yakın zamanda bir eğitimde veya çalışmada karşılaşmayı diliyorum. Sevgilerimle.

Derya / İstanbul

Levent bey merhaba. Altin anahtar calismanin sabitleme asamasindayim. Şunu soylemek isterim ki icimdeki huzur mutluluk inanc basarma gucunun artisindaki desteginiz icin cok ama cok tesekkur ederim. Yakin zamanda farkli bir calismayla tekrar biraraya gelebilmeyi umit ediyorum. Bu aksamki sifa calismaniza da katilmak uzere kaydimi yaptirdim. Hersey gonlunuzce olsun.

Dilek Kalıc / İstanbul

Üç ay önce bolluk ve bereket için çalışmaya başladım, başladığımız günden beri maddi alanda harika bir açılım yaşadım, şu anda dükkanımda olan iş artışını bırakın yeni bir dükkan almaya bile niyetliyim, bankalarla olan ilişkilerim harika, sayenizde rahat günler geçiriyorum. Esmaların bu kadar çabuk etki edeceğini hiç düşünmemiştim, sırada aşk çalışması var, onda da tıkanıklıklar giderilirse hiç bir eksiğim kalmayacak 🙂 Sevgilerimle, en kısa zamanda görüşmek dileğiyle...

Havva / İstanbul

Levent Bey merhaba, Öncelikle çok teşekkür ederim. Çalışmaya ilk başladığımda kurtulmak istediğim ya da hayatımda olmamasını istediğim şeyler hiç olmadığı büyüklükte karşıma çıkıverdi birden. Hatayı kendimde aradım acaba yanlışmı yapıyorum, konsantre mi olamıyorum diye. Hatta ağlayarak birkaç defa da sizi aramıştım 🙂 O dönem her tarafımı duvarlara çarpıyordum. Ama hiç aksatmadan aynı şekilde devam ettim. Sonuç;harika.. Perşembe günü kısmet olursa borçlarımınen ağır ve acil olanını hiç beklemediğim bir andahakkım olanparanın gelmesi ile kapatıyorum inşallah.Allah razı olsun.. Ailevi sorunlarımı da hallettim. Uygun olursanız bir ara aşk ve sevgi anahtarı ile ilgili çalışma konusunda sizden yardım isteyeceğim.Bunu da bitirdiğimizde inşallah sınavım için ilahi ilham ve akıl anahtarını çalışmak istiyorum. Tekrar tekrar çok teşekkürler.. Allah razı olsun, sayenizde aydınlıklara eriştim Allah'ın izniyle tıkanık olan diğer yönleri de aşacağım. İyi günler dilerim. Sevgi ve saygılarımla,

Emine Yemci / İzmir

Levent bey merhaba, zor bir dönemden geçtim, kusura bakmayın size yazmakta geciktim, fakat çok şükür şimdi her şey yoluna girdi sayılır. Tüm bu süre boyunca çalışmamı tekrar edip hiç umutsuzluğa kapılamadım, esmalar sanki görünmez bir al gibi beni yönlendirdi, içsel olarak böyle hissediyorum. Elbette ki her şey tam benim istediğim gibi gelişmedi, arada güvenimi kaybettim ama zikretmeyi hiç bırakmadım. Sizinle yaptığımız konuşmada bana söylediğiniz o söz geldi aklıma ,her şeyin benim istediğim gibi değil benim hayrıma olacak şekilde bazen sert, bazen yumuşak şekilde değişeceğini, en önemlisi de benim değişeceğimi söylemiştiniz. Şimdi anlıyorum bu sözleri, ben de diğer tüm insanlar gibi benim iyiliğime veya kötülüğüme olacağını bilmeden sadece kendi isteklerime yönelmiştim, daracık bir yerden bakıyorum çevremdeki herkese ve her olaya, çok şükür artık ben değiştim, inanın sanki dünyaya bakışım değişti. Sizi yormayacağımı bilsem sabaha kadar yazarım olanları ama, inşallah karşılıklı görüşmek kısmet olur o zaman analatırım duygularımı ve düşüncelerimi. Kısmetse yakında İstanbula gelmeyi düşünüyorum, inşallah bir etkinliğinize denk gelirim ve tanışır, yüz yüze konuşuruz. Hayırlı geceler, hayırlı günler. Sevgilerimle.

Hülya / Adana

Anahtar çalışmamı 4 kasım itibarı ile tamamladım. Iş anlamında inanılmaz teklifler alıyorum. Ve sanırım bu hafta en uygun olanı hayırlı olması niyetiyle kabul edeceğim. Herşey için teşekkürler. Bu çalışma bir kere mi yapılır yoksa biraz ara verip tekrar edebilir miyim baştan alarak ? Sevgiyle...

Sibel / İstanbul

Levent bey Merhaba, sizin verdiginiz gunden beri esmalar hic dilimizden dusmedi ve olaganustu guzelliklerle yasamımıza yansıdı,pek cok zor anlar bize bir zararı olmayacak sekilde uzaklastı bizden. Esmalar ile korunduk, bugünde sizi rüyamda gördüm,başıma düsecek mermerleri beş kere tutup engelledinizesmaların ısıgının hayatımıza yansımasına siz vesile oldunuz nasıl tesekkür etsem az gelir, sizin icinde yasamda hep güzellikler olsun. Cok tesekkürler.

Duygu / İstanbul

Levent bey size ne kadar teşekkür etsem azdır Esma çalışmalarımı bitirdim ve her şey öylesine bir hızla düzeliyor ki anlatamam, elbette bazı konularda hala duraksama yaşıyorum fakat biliyorum ki onları da aşacağım Allahın izniyle. Kendimi yeniden doğmuş gibi hissediyorum sayenizde Allah razı olsun yol gösterdiğiniz için, yapmamız gereken başka çalışmalarımız olursa lütfen beni arayın yada mail gönderin İstanbula geldiğinizde kesinlikle görüşmek istiyorum 🙂 Sevgi ve saygılarımla.

Figen / İstanbul

Duyabileceğim en iyi sözleri duyduğumu ve alınabilecek en iyi yardımı aldığımı biliyorum, sayenizde farklı düşünmeye başladım, eskiden modumu düşüren bir çok olayın artık üzerimde hiç bir etkisi yok, kendimi sağlam ve dirençli hissediyorum, sizinle yaptığımız konuşmalar ve esmalar hayatımı değiştirdi diyebilirim, bunu düşüncelerimi değiştirerek sağladım, şükürler olsun.Size içtenlikle teşekkür ederim, özellikle sık sık başınızı ağrıtmama rağmen gösterdiğiniz sabır için. Lütfen her zaman iletişimde kalalım. Sevgi ve saygılarımla.

Yeliz / İstanbul

Hocam selamlar, uzun zaman oldu size yazmayalı, nasılsınız, inşallah her şey yolunda, sağlığınız yerindedir. En son konuştuğumuzdan beri pek çok şey değişti hayatımda, bilekliğimi takıyor ve hala ihtiyaç duydukça esmalarıma yöneliyorum. Her iksinin de yaşamımda bir dönüm notası olduğunu herkese anlatıyorum. O zamanlar her şeyle kavga halindeydim, hatta kendimle bile, maddi, manevi her şeyi bırakıp kaçmayı düşünüyordum biliyorsunuz, kendi öfkemden, kendi huzursuzluğumdan yorulmuştum. Ben öfkelendikçe her şey daha kötü oluyordu, bir tek sizinle konuştuğumda rahatlıyordum, fakat kapatınca yine aynı hayata devam. İyi ki o zaman bir çalışma için karar vermişim, hayatımdaki her şeyin, bana karşı oynananların, beni aşağıya çeken her şeyin ve herkesin gerçek yüzünü gördüm sanki çalışmalarınızla beraber. Bana ağırlıklarından kurtul, seni aşağıya çeken herşeyi bırak, yoksa her zaman aşağıda kalacaksın demiştiniz, çalışmayla beraber bunu ben de anladım, bende bir sorun vardı onu gördüm, hayır diyemiyordum, hakkım olanı alamıyordum, hep benim yerime karar veriliyordu ve ben bir türlü yeni bir başlangıç yapamıyordum, çünkü her şey eskiydi. Allaha çok şükür hocam esmalarla içimde bir güç uyandı sanki, görmeyen gözüm görmeye, düşünemeyen aklım düşünmeye başladı, belki biraz zorlandım ama gereksiz olan her şeyi çıkardım hayatımdan, artık hayatımda yeni biri var, yeni bir yerde yaşıyorum ve yeni bir işim var, geçmişe dair hiç kimseyi bırakmadım hayatımda ve o kadar rahatladım ki kelimelerle anlatamam. Kitap yazmaya başladım bu arada, beni öyle mutlu ediyor ki anlatamam. sizinle hayal gücümün ve hislerimin yükselmesi konusunda da çalışmak istiyorum, en uygun zamanda arayacağım. Yorduysam özür dilerim. Saygılarımla.

Nesrin / Antalya

Nasıl yapıyorsunuz, bu Esmaları nasıl ayarladınız bilmiyorum ama her gün yaşadıklarımla o günün Esmaları tamamen birbirini tutuyor, en uzak ihtimalle o gün yaşıyorum, bir de bakıyorum ertesi gün bu durumla ilgili bir esma, ben mi onlara uyuyorum, yoksa onlar mı bana bilemiyorum, gerçekten şaşkınım umarım böyle devam eder.

Bennu / İstanbul

Bunu belki daha önce başkalarından da duymuşsunuzdur fakat bu olanları başkalarıyla pylaşmanız için yine de yazacağım. Hazırladığınız çalışmaya başladığım günden itibaren bütün işlerim birden açılmaya başladı, müşterilerim garip bir şekilde nakit ödemek istiyorlar, sürekli yeni sparişler almaya başladım, o zamana kadar olanın tam tersiydi yaşadıklarım. 28 gün boyunca bu olanlar devam etti kocam ve kardeşim de bu sürece şahittir, fakat sabitleme Esmalarını bir nedenle bırakmak zorunda kaldım, o anda her şey başlamadan önceki hale döndü, ilk başta bunu fark etmedim, hatta internet sitelerinde dualar aramaya başladım, birden aklıma sabitlemeleri bitirmediğim geldi. Dün çalışmaya başından başladım, inanın dünden beri yine telefonlar gelmeye, iş yerime gelip giden insanlar artmaya başladı, bu duruma şaşırdık ve size yazmak istedim, bu defa 41 günü hiç duraksamadan tamamlıycam. Sevgilerimle.

Birsen / Mersin

Kendimi o kadar çaresiz hissederken aradım sizi, evdeki aksilikler bir yandan, maddi sıkışıklık bir yandan çocuklarım için korkularım bir yandan inanın ne yapacağımı bilmez haldeydim, sizinle konuştuktan sonra doğru yerde olduğumu anladım, o anda sesiniz bile çok iyi geldi bana sakinleştim, çalışmanın 3. haftasındayım inanın Levent bey sanki yaşamım yeniden akmaya başladı, Allah bu hali bozmasın, hep iletişimde kallım uygun olduğunuzda tekrar aramak istiyorum sizi dördüncü haftadan sonra ne yapacağımız hakkında konuşalım, ben Esmaları hiç bıramak istemiyorum.

Emel / İzmir

Size bir şey soracağım. Ben esmalarımı her gün eksiksiz okumaya devam ediyorum. Ve çok daiyi gidiyor:) Ama sormak istediğim bir şey var.. Bazı günler sabah erkenden okuyup bitiriyorum ( genelde hafta sonu) , bazı günler de akşam(hafta içi işten gelince)... Yani bazen sanki 2 gün geçmiş gb oluyor. Bunun bir önemi yok değil mi? Bu arada müthiş bir cesaret ve yaratıcı fikirler gelmeye başladı kitabım ve maddi konularla ilgili 🙂 Ayrıca rehber rüyalar da görmeye başladım. 🙂

Duygu / Ankara

Kendimdeki değişikliği bu kadar yakından farkedeceğimi hiç ummazdım, bir kere artık çok daha rahatım, endişe etmiyorum, sürekli kötü şeyler düşünmüyorum. Sanki ben rahat oldukça çevremdeki insanlar da rahatladı, eskiden sürekli tartışmalar yaşadığım insanlarla sanki barış yapmış gibiyiz. Galiba kafam tüm bu endişelerden kurtulduğu için ne yapmam gerektiğini, hayatımın nasıl olmasını istediğimi daha rahat düşünüyorum, işin garibi bunları düşünürken eskiden içimden yapamazsın diyen ses yok artık, kendime güvenimin yerine geldiğini hissediyorum. Bir başka değişim de enerjimin yükselmesi oldu, size bahsettiğim halsizlik ve sürekli uyku isteği kayboldu gitti. İnşallah kısa zamanda kilo sorununu da yeneceğim. Ben her şeyin daha iyi olacağına inanıyorum, hatta en kısa zamanda çalışmam biter bitmez eğitime de katılmak istiyorum. Selam ve sevgilerimle.

Nurdan / Antalya

Gerçekten insanın hayatına manevi bir huzur gerekli, o kadar yoğun çalışıyordum ki artık insan olduğumu unutmak üzereydim, şimdi iş yerimde, evde, yolda, araba kullanırken, her yerde fırsat buldukça Esmaları zikrediyorum, sürekli mutsuz olan yüzüm artık gülüyor sayenizde, işlerim bile daha kolay geliyor artık, keşke daha önce karşılaşsaydık. Sevgilerimle, Allah razı olsun, işlerinize kolaylık versin.

Ebru / Tokat

Merhaba Levent Bey, çocuklarım ve ben 4 aydan beri burçlara göre esmaları okuyoruz ve gerçekten mucizelerini yaşıyoruz. Allah razı olsun ki bunları bizlerle paylaşıyorsunuz.

Sabriye / Çanakkale

Levent bey kırk senedir, kendimi bildim bileli sigara içerim sigarayı bile bıraktım sayenizde, kendimi o kadar güçlü hissediyorum ki her şeyi yapabilirmişim gibi geliyor Allah razı olsun, iyi ki karşılaşmışız.

Ayten / Ankara

Açıkça söylemem gerekirse ilk başlarda sadece huzur bulmak için bu çalışmaya katılmak istemiştim, hayatımı bu kadar değiştireceği aklımın ucundan geçmemişti. Ailemle aram düzeldi, küs olduğum kardeşim bana o kadar farklı davranıyor ki görmeniz gerek üstelik ben hiç bir şey yapmadım, bayramda annemi ziyaret ettiğimde kendi gelip elimi öptü, bunu herkes için yaşıyorum levent bey insanların bana bakışı değişti, artık yaşadıklarım o kadar zor gelmiyor bana sanki her şeyi yapabilirmişim gibi hissediyorum.Esmaları artık hiç bırakmak istemiyorum Allah razı olsun, bir kaç cümle ile anlatılacak şey değil lütfen kusura bakmayın paylaşmak istedim, moralim o kadar düzeldi ki anlatamam, inşallah burada da semineriniz olur da yüzyüze de tanışırız. Selam ve sevgilerimle, dualarım sizinle, Allaha emenet olun, tekrar teşekkürler.

Gonca / ADANA

Esma ül Hüsna ile çok daha önceden tanışmıştım fakat her hafta yayınladığınız burçlara göre esma çalışmalarıyla bir aydır bunu düzenli hale getirdim, inanın içim hafifledi ve her geçen gün kendimi daha iyi hissediyorum, ilk ayda bunlar oluyorsa daha neler olacaktır kim bilir. Ben esmaların gücüne inanıyorum, inşallah en kısa zamanda çalışmanıza da katılıp daha iyi seviyeye gelmek istiyorum.

Özlem / İSTANBUL

Merhaba Levent Bey; Ben bir çok spiritüel uğraşıda bulunuyorum, enerjilerle ilgileniyorum, reiki master'ım ve son zamanlarda face sayfanızdan Esmaları takip ediyorum, Esmalara hiç bu gözle bakmamıştım, benim için onlar sadece dinsel bir ritüeldi, fakat uygulamaya başladıkça gerçekten tüm çalışmalarımdaki enerji seviyemin arttığını görüyorum. Esmalar yaşam boyu bırakmayacağım bir değer haline gelmeye başladı, Allah razı olsun, en kısa zamanda görüşmek dileğiyle.

Dilek / Denizli

Merhaba Levent bey, ikinci haftamız bitti, gerçekten kendimi daha sakin hissediyorum, bu günlerde sakinleşmek için bitki çayı bile içmemeye başladım, biliyorum henüz çok başındayız ama yine de paylaşmak istedim, Allah razı olsun bu kadarı bile benim için büyük gelişme oldu 🙂 Sevgilerimle

Şule / İstanbul

Allah sizden ve iyi kalpli herkesden razı olsun. geçen hafta esma ya başladım. ve arkasından işe girdim. çok sıkıntı duyduğum bir konuydu. içimde ki huzuru ve sevinci sizlere anlatamam. bize bu yolda ışık olduğunuz için çok tşkr ederim Allah bin kere razı olsun. en derin sevgi ve saygılarımla.

Sevgi / Ankara

Levent bey şimdiye kadar bir çok çalışmaya katıldım, bilinçaltı, meditasyon, reiki, hipnoz, fakat kendimi bu kadar iyi hissettiğim bir zaman yaşamamıştım, inancımla doğru orantılı olduğu için belki de bu çalışmayı daha içime sinerek yapıyorum, fakat sanki kişiliğim bile değişti üzerimdeki çekingenlik halini attım, belki de bu yüzden çevremdekilerin ilgisini daha çok çekiyorum, düşündükçe her şeyin birbirine bağlı olduğunu aktardığınız sözlerin gerçekliğini şimdi daha iyi anlıyorum, her şey bir diğer şeyi de etkiliyor, ben kısmetim kapalı sanırken asıl sorun insanları kendimden uzak tutmammış bunu anladım. Size çoook teşekkür ederim, görüşmek üzere.

Ayşe / Bursa

Levent bey her şey umutsuzken karşılaştık ama şimdi güzel haberler vereceğim size, yeni işime başlıyorum bu hafta inşallah her şey çok daha güzel olacak 🙂

Sevgi / İskenderun

Sevgili levent canım arkadaşım içimden geldi ve sana tekrar yazıyorum verdiğin Esmaların bu kadara kadar etkili olabileceğini hiç düşünmemiştim. Allah a şükürler olsun ki gerçek hayatta normalde de ilgi gören ve sevilen bir insandım ama şimdi bu ilgi ve bu sevgi müthiş arttı keşke diyorum ki seni daha önceden bulsaymışım ve keşke bu esmaları daha önceden keşfetseymişim ama yine de çok geç kalmadım değil mi? Ah birde aşk hayatım yoluna girse bir oh diyebilsem dünyalar benim olacak ama pes etmeden Esmalara devam diyorum. İyi ki bulmuşum seni iyi ki varsın seni çok seviyorum Allah bin kere razı olsun senden:))

Destina / İstanbul

Çok teşekkürler; Allahın adlarını burcumuza göre her hafta belirleyip bildirmenize sonsuz teşekkür ediyorum. İçim ferahlıyor sayenizde... Allah sizin de bütün dileklerinizi kabul etsin. Selam ve sevgiyle :))

Melda / İstanbul

Levent bey ben esmaları sadece dualarımda kullanırdım o da belli bazı esmaları. Sizin anlamlarını açıkladığınız şekilde kullanmaya başladığımdan beri bana her şey çok daha anlamlı gelmeye başladı, hele geçen hafta bizim burcumuza verdiğinizi aşk konusundaki esmaları zikretmeye başaladıktan sonra eşime bakışım bile değişti diyebilirim, bu konuda daha ne yapabilirim, ben bu güzel halin devam etmesini istiyorum, cevap bekliyorum, teşekkürler.

Aslı / Ankara

İlk başlarda burçlara göre esma mı olur demiştim, sizi o zaman boşuna yargılamışım haberiniz yok elbette ama yine de günahınızı almışım, yazdıklarınızı okudukça bana her kişinin farklı bir karakteri olması ve ona göre gelişmesi gerektiği fikri çok mantıklı gelmeye başladı. Allah razı olsun çabanız için, sabırla anlatmaya çalıştınız, sevgilerimle.

Yeşim / Ankara

Levent bey ben bu kadar detaylı bir çalışma beklemiyordum inanın çok şaşırdım, daha önce de Esma çalışması yaptırdım fakat 5 tane esma yazıp günde yüzlerce kez tekrar etmekten ibaretti, çalışmanız 56 sayfa olarak geldi hala okuyorum, ömrüm oldukça da saklayacağım, her durum için ayrı hazırladığınız esmaları arkadaşlarımla da paylaşıyorum umarım mahsuru yoktur hakkınızı helal edin.

Hülya / Antalya

Levent Bey Daha İkinci Haftadayız Ama Şu Yay Burcunun Sabırsızlığını Üzerimden Attım Sayılır Gerçekten Kendimi Daha Sakin Ve Sabırlı Hissediyorum, Konsantrasyonum Da Oldukça Arttı Önceden Ne İş Yaparsam Yapayım Biri Türlü Kendimi Veremezdim Sıkılırdım, Şükürler Olsun Şimdi Çok Daha İyi Durumdayım 😉

Aslı / Bursa

Merhaba Levent Bey, Ben yaz ortasında sizden Altın Anahtar Esma Çalışmasını almış ve anlattığınız şekilde uygulamıştım...O dönemde gerçekten çok büyük bir cesaret, güç ve mutluluk artışı yaşadım. Her şeyi yapmak için cesaretim vardı. Ve ciddi kararlar aldım. Memnun olmadığım işimden ayrıldım. Yakın zamanda yeni bir işe başladım. Hem de hiç iş aramadan,çabalamadan. Aşk hayatımda da beklenmedik güzel gelişmeler oldu.Fakat endişe ediyorum bunları yitirebilir miyim ? Süreklilikleri için ne yapmalıyım ? Sevgilerimle...

Ece / İstanbul

Şimdiye kadar Esmalardan korkmakla ne büyük yanlış yapmışım ama suç bizim değil ki hep korkuttular bizi, sizin bunların Allahın yüce isimleri olduğunu onlardan ancak hayır geleceğini söylediğiniz sözleri hatırlıyorum her zikredişimde, inanın çok daha rahatım artık :))))

Gönül / İstanbul

İki haftadır esmaları Reiki çalışmalarımda kullanıyorum, bu kadar güçlü bir aktarım beklemiyordum, şimdilik bu konuda aktardığınız kadarını uyguluyorum fakat detaylı bir çalışma yaparsanız kesinlikle katılmak isterim.

Kadriye / Aydın

Levent bey ailemle aram çok daha iyi sanki her şey tam düşündüğüm gibi olmaya başladı, ben mi değiştim onlar mı ?? ne olursa olsun bunu yaşamak çok güzel, inşallah devamı gelir, yazacağım size yeni gelişmelerde.

Ayfer / Giresun

Sizinle çok sıkıntılı bir zamanda tanıştım, hiç bir şeye gücüm kalmadığını hissediyordum ne kadar düşünsem de bir türlü sorumlarımın kaynağını bulamadım, o kadar farklı eğitimlere ve çalışmalara katıldım ki anlatsam destan olur, şükrler olsun 4 haftayı bitirdik, zikirlerin manalarına dikkatimi verdim ve yaşamı artık bu yönden görmeye başladım, ben artık böyle gördüğüm için mi yoksa bana gelenler farklı olduğu için mi bişlmiyorum ama hayatım yön değiştirdi, zamanla çok daha iyi olacak buna yürekten inanıyorum, çok teşekkür ederim, her zaman yazacağım size, sevgiler...

Eylem / BALIKESİR

Levent bey hep aynı şeyleri yaşamak o kadar zor ki bir yerden sonra insan ipleri bırakıyor, maddi manevi sıkıntılar üst üste gelince insanda huzur falan kalmıyor, bende etrafıma hep kötü elktirik vermeye başlamıştım, tüm dostlarımla aram bozuldu özellikle bu durum beni çok üzüyordu, çalışmaya başladıktan sonra inanın tekrar gülümsemeye başladım, sürekli tartıştığım insanların yüzündeki şaşkınlığı gördüm , şimdilerde herkes soruyor ne oldu da bu kadar değiştin diye 🙂 çalışmayı herkese tavsiye ediyorum ben de, benim yaşadığım iç rahatlamasını yaşamalarını istiyorum, keşke bu kadar insanı kırmadan küstürmeden tanısaydım sizi ama düzelteceğim hepsini endişe etmiyorum artık . Teşekkür ederim tekrar tekrar.

Yasemin / İstanbul

Ben haftalık Esmalara devam ediyorum her pazartesiyi iple çekiyorum sakın ara vermeyin, sevgilerimle.

Selma / Nevşehir

0 Noktası çalışmasına katıldım, özellikle her durum için ayrı hazırladığınız Esmalardan büyük fayda görüyorum gönderdiğiniz yazıları ömrüm oldukça saklayacağım, sevgilerimle, başarılarınız daim olsun...

Semahat Gün

Levent bey birinci hafta çalışması bitti, ikinci haftaya başladım, içimi çok derin bir huzur kapladı . yıllardır bir arayış içindeydim aradığımı buldum, size çok teşekkür ediyorum . İnşallah İzmire gelirsiniz seminerler için tanışma fırsatımız olur, sevgiler, saygılar...

Sevinç / İzmir

Esmaları hakkında bütün bildiklerimi değiştirdiniz bunca zaman boşu boşuna korkutmuşlar huzursuz etmişler bizi, hep yanlış yönlere doğru bakmışız, Allah razı olsun şimdi çok daha rahatım aklıma takılan her soruda size ulaşabiliyorum İstanbula gelirseniz lütfen haberim olsun.

Serap A. / İstanbul

Esmalara sarıldığımdan beri sanki yaşamımdaki düğüm çözüldü, duraksadığım her şey şimdi bana komik geliyor Allah razı olsun sizden kendimi bulmama yardım ettiniz.

Esra G. / ANTALYA

Levent bey enerji çalışmalarında harika bir duruma geldim, özellikle Fettah ve Muhyi Esmalarını kullandığımda akış inanılmaz artıyor, acaba bunların benim Esmalarım olmasından dolayı mı bu etki, yoksa her zaman böyle midir etkileri? Sevgiler

Aylin / İzmir

Esma ül Hüsna Çalışmaları

Bizi Yorumlayın

Fikirleriniz bizim için değerlidir. Yorumunuzu diğer üyelerle paylaşmak için lütfen formu doldurunuz.