Kişiye Özel Reiki Şifa Çalışmaları

21 Gün Programları

Değerli dostlarım, elbette ki bizlerin öncelikli amacı sizleri Reiki şifa sistemiyle tanıştırıp onu kendi yaşamınızda istediğiniz her an kullanacak duruma gelmenizi sağlamaktır, yani bu sistemlere inisiye olmanızdır. (Uyumlanmanızdır)

Fakat biliyoruz ki, her yol tüm insanlara uygun olacak diye bir kural yoktur. 

Şu an Reiki inisiyasyonu için kendinizi uygun hissetmeyebilirsiniz, veya bu yaşam tarzının şimdilik kendi hayat akışınıza uygun bulmayabilirsiniz. 

Bir ihtimal de, bir reiki sistemi içinde olsanız da, dışarıdan güvenilir bir yardımı yaşamınız için talep etmek isteyebilirsiniz. 

Sebep her ne olursa olsun, Reiki ve şifa sistemlerini yoğun olarak kullandığımız 21 günlük süreçlerimize katılabilirsiniz. 

Bu sayede hem Reki enerjisini deneyimleyebilir, hem de onun yaşamınıza kattığı pozitif ilerleyişi daha iyi hissedebilirsiniz. 

21 günlük çalışmalarımız için önemli olan kısım sizinle yapacağımız tespit görüşmesidir, nerede sorun yaşıyorsunuz, hangi yönde ilerlemek istiyorsunuz, hangi yapının şifalanmasını istiyorsunuz, bunları anlamak ve çalışmamızı bu bilgiler ışığında yapmak en doğru yoldur. 

Tespit görüşmesi için randevu taleplerinizi ”İLETİŞİM” yollarımızdan bize iletebilir veya Randevu & Talep Formunu doldurarak uygun görüşme saatlerinizde bizim tarafımızdan aranmak isteyebilirsiniz. 

(Yurt dışından katılım göstermek isteyen dostlarımız bize Whatsapp uygulamasından veya mail yoluyla ulaşabilir)

Tespit görüşmemiz sırasında sizden çalışmamız için gereken bilgiler alınacak ve sizin yapmanız gereken uygulamalar hakkında bilgi verilecektir. 

İhtiyaç duyarsanız 21 Gün çalışmalarımızın ikisine aynı anda katılabilirsiniz. 

Aşağıdaki seçeneklerden çalışma katılım ücretinizi ödeyerek hemen sürecimize dahil olabilirsiniz. 

Gsm / Whatsapp : 0533 682 78 78 (11:00 – 21:00)

Mail : levent@rotaakademi.com

Levent Akkaya / Reiki Master Teacher

Bizi Yorumlayın

Fikirleriniz bizim için değerlidir. Yorumunuzu diğer üyelerle paylaşmak için lütfen formu doldurunuz.

İletişime Geçin

İletişim Kanallarımız

Sosyal Medya Bağlantılarımız

Bültenimize Abone Olun

Bültenimize abone olarak, haftalık yazılarımızı mail yoluyla takip edebilirsiniz.