21 Günlük Alan ve Konum Şifalandırma Çalışması

Değerli dostlarım, yıllardır yaptığımız sayısız enerji ve şifa çalışmasında görüyoruz ki insanların yaşamlarını sürdürdükleri yerler en az çeverelerinde her zaman görüştükleri insanlar kadar önemlidir. 

Eviniz, iş yeriniz gibi zamanınız çoğunu geçiridiğiniz yerlerde geçmişte yaşanan negatif olaylar o alanda bulunan enerjiyi tamamen negatif bir hale getirebilmektedir.

Bu negatif durumu daha iyi anlamanız için şöyle bir örnek verebilirim;

Diyelim ki yeni bir iş yerine taşındınız, orada sizden önce iş yapan insanlar o mekanda uzun zaman boyunca maddi sıkıntılar, tartışmalar, duygusal çöküntüler yaşadı. Bildiğiniz gibi enerji canlı cansız tüm varlıkların özüdür, bu öz yanında yaşananları kayıt eder ve üzerinde taşır.

Elbette ki siz de yeni bulunduğunuz o yerde bu kayıtlı enerjiyle karşılaşırsınız, orada bulunduğunuz zamanlarda siz ve ziyaretçileriniz kendini negatif hisseder, oraya yerleşmiş yoksunluk bilinci kendine benzer enerjileri çeker ve bereketle ilgili sorunlar yaşamaya başlarsınız, ortaklarınız veya müşterilerinizle huzursuzluklar çıkmaya başlar, işlerinizi sonuca ulaştırmakta zorlanırsınız.

Aynı durum eviniz için de geçerlidir, negatif birikimler sizi ve o alanda yaşayan diğer kişileri huzursuz edecektir, bir çok defa aile içinde yaşanan gerginliklerin başka hiç bir neden bağlı olmadan sırf bu yüzden kaynaklandığına şahit olduk.

Eviniz sizin için gün boyu maruz kaldığınız negatif etkilerden arınma yerinizdir, oysa o alanda yaşananlar ve zamanla biriken negatif etkiler sayesinde evinizde dinlendiğinizi bile hissedemez, her gün yorgunluk ve huzursuzluk duyumsarsınız, belki de sırf bu yüzden dışarıda olabildiğince uzun vakit geçirmek istersiniz.

Sizlere ilettiğim bu örnekler sıklıkla karşılaştığımız genel konulardır, kendi enerji bedeninizi, düşüncelerinizi ve duygularınızı arındırmak ve düzende tutmak istiyosanız nasıl ki çevrenizdeki insanlara dikkat etmeliyseniz zamanınızın çoğunu geçirdiğiniz bu alanlarında asla göz ardı edemezsiniz.

21 Günlük Alan ve Konum Şifalandırma Reiki çalışmamıza Dünya’nın her neresinde olursanız olun uzaktan katılabilirsiniz.

Alan ve konum şifa çalışmamıza kaydınızı yaptırdıktan sonra sizinle yapacağımız telefon veya mail görüşmesi sırasında sizden alacağımız bilgiler ışığında 21 günlük çalışmamıza başlayacağız.

Farklı Reiki ve Okült tekniklerin bir arada kullanılacağı çalışmamızda sizlerin her gün bir defa size görüşmemizde aktaracağımız gibi niyet etmeniz yeterlidir, bunun dışında sizden yaşam alanlarınızla ilgili yapmanızı isteyeceğimiz bir iki ufak değişiklik dışında ekstra bir uygulama yapmayacaksınız.

Çalışmanız 21 gün tarafımızdan uygulanacaktır.

Bizi Yorumlayın

Fikirleriniz bizim için değerlidir. Yorumunuzu diğer üyelerle paylaşmak için lütfen formu doldurunuz.

İletişime Geçin

İletişim Kanallarımız

Sosyal Medya Bağlantılarımız

Bültenimize Abone Olun

Bültenimize abone olarak, haftalık yazılarımızı mail yoluyla takip edebilirsiniz.