Vefk Karelerini Nasıl Edinebilirsiniz?

Kişiye özel hazırlanan bu çalışmamızı edinmek için sayfa sonundaki lletişim bilgilerimizden (mail veya telefon) doğrudan bize ulaşarak gereken bilgileri iletebilirsiniz.

Müselles çalışmanızı hazırlamak için sizinle bilgilerinizi alacağımız kısa bir görüşme yaparız, bu görüşme ışığında sizin için hazırlanan kişisel Esmalarınızı, şanslı – riskli zamanlarınızı, uğurlu sayınızı, isteğinize göre tamamen size özel hazırlanmış kolye – yüzük – bileklik müselles takınızı yaklaşık 7 gün içinde hazırlayarak kargo adresinize iletiriz.

Siz bilgilerinizi ilettikten ve aşağıdaki yöntemlerden biriyle ödemenizi gerçekleştirdikten sonra tamamen size özel şablonla 925 ayar gümüş olarak dökülür.

Gümüş müselles – vefk takılarımızı Erkekler ve Bayanlar kullanabilir.

(Bazı yerlerde tek tip şablon olarak hazırlanmış sembolik müselles karelerinden farklı olarak yaptığımız çalışma tamamen sizin bilgilerinize dayanır ve sadece sizin için tek olarak kalıplanarak dökülmektedir, zaten ancak sizin bilgilerinizle gerekli ritüellere uyarak hazırlanmış bir sistem etkili olacaktır, diğerleri sadece bir süs eşyası olarak kalacaktır)

Müselles karelerimizle beraber isim – sayı analiziniz, kişisel esmalarınız ve özel tarihlerinizi ( şanslı ve şanssız dönemler) kapsayan dosyamız size iletilir böylece kullandığınız takınızın ne içerdiğini bilirsiniz.

Kendiniz veya sevdikleriniz için özel olarak yaptıracağınız – hediye edeceğiniz yüzük, kolye veya bileklik müselles vefk takıları için, kişilerin tam doğum tarihini, doğum yerini, anne adını, mümkünse (biliyorsanız) yaklaşık olarak doğum saati, kargo adresi ve kargoda kullanılmak üzere cep telefonu numarası bilgilerini bize iletmelisiniz.

‘0533 682 78 78” no’lu telefondan ”11:00 – 19:00” saatleri arasında doğrudan bize ulaşabilir, levent@rotaakademi.com mail adresimizden sorularınızı veya siparişlerinizi iletebilirsiniz.

TOP

İletişime Geçin

İletişim Kanallarımız

Sosyal Medya Bağlantılarımız

Bültenimize Abone Olun

Bültenimize abone olarak, haftalık yazılarımızı mail yoluyla takip edebilirsiniz.

Bültenimize Abone Olun...

Haftalık bültenlerimizi e-posta yoluyla alabilmek için bültenimize abone olun.

Bizi Yorumlayın

Fikirleriniz bizim için değerlidir. Yorumunuzu diğer üyelerle paylaşmak için lütfen formu doldurunuz.