Vefk Kareleri Nasıl Hazırlanır?

Bu sembolik düzeni kişiye özel hazırlamak oldukça zahmetli bir süreçtir.

Kişilerin doğum bilgileri, tam isim ve soyad, anne adı ve kişisel esmalarının ebcet değerleri beraberce kullanılarak bu her yönden dengeli olan bu bütüne ulaşılır.

Zaten ”Vefk” kelimesi uyum anlamına gelir.

Çeşitli kaynaklarda Müselles karelerinden marifetli kare veya uyumlu kare ismiyle de bahsedilmektedir, çünkü içlerinde hem tespit edilen Esmaların sadeleştirilmiş ebced değerlerini, hem de verdiğiniz bilgiler doğrultusunda tespit edilen diğer sayısal değerleri barındırır. Tüm bu sonuçları o kare içine gurubunuza bağlı olarak yerleştiririz ve her yönden aynı toplama ulaşırız.

Sizlerle yapacağımız görüşme sırasında tüm bu bilgiler alınarak gerekli hesaplamalar yapılır ve bir nevi anahtar olan bu kareler dilerseniz yüzük, dilerseniz kolye, dilerseniz bileklik formunda tamamen size özel olarak dökümü yapılarak hazırlanır.

Müselles karelerinin gümüş üzerine işlenmesinin ruhani nedenlerinin yanı sıra, asıl önemli neden gümüş üzerine işlendiği için onu her an üzerinde bulundurabilecek olmanızdır.

Eskiden büyük gümüş levhalar halinde hazırlanan ve kişilerin yaşadıkları mekanlara asılan büyük objeleri artık üzerimizde taşıyabiliyoruz.

TOP

Bültenimize Abone Olun...

Haftalık bültenlerimizi e-posta yoluyla alabilmek için bültenimize abone olun.

Bizi Yorumlayın

Fikirleriniz bizim için değerlidir. Yorumunuzu diğer üyelerle paylaşmak için lütfen formu doldurunuz.

İletişime Geçin

İletişim Kanallarımız

Sosyal Medya Bağlantılarımız

Bültenimize Abone Olun

Bültenimize abone olarak, haftalık yazılarımızı mail yoluyla takip edebilirsiniz.